Najnowsze rozmówki:

  Rozmówki polsko-niemieckie

  Jeśli zdarzają się Wam sytuacje, w których brakuje Wam niemieckich słówek, to trafiliście doskonale! Na Dojczland.info znajdziecie bowiem rozmówki polsko-niemieckie, które zostały stworzone z myślą o Polakach wyjeżdżających do Niemiec. Znajdziecie tutaj dialogi po niemiecku, które zawierają zwroty i sformułowania przydatne w wielu codziennych sytuacjach, jak na przykład podczas zakupów w Niemczech, czy kontroli drogowej. Nasze rozmówki pozwolą Wam podszliować język niemiecki online – bez opuszczania ciepłego pokoju mieszkania!

  Rozmówki niemieckie z wymową

  Każdy odcinek naszych rozmówek polsko-niemieckich zawiera niemiecką wymowę w formie dźwiękowej, dzięki czemu możecie posłuchać jak się wymawia dane słowo i spróbować je powtórzyć. Róbcie to regularnie, a z pewnością szybko zauważycie pozytywne efekty. Pamiętajcie: Übung macht den Meister! (niem. Ćwiczenie czyni mistrza).

  Jeśli nasze rozmówki polsko-niemieckie przypadły Wam do gustu, to polećcie je znajomym! Zachęcamy również do dzielenia się z nami Waszymi uwagami. Piszcie w komentarzach jakich zwrotów w języku niemieckim chcielibyście się jeszcze nauczyć, a my dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze prośby!

  Nauka języka niemieckiego

  Oprócz tego zachęcamy Was do przeczytania naszego artykułu na temat nauki języka niemieckiego. Opisalismy w nim jak znaleźć odpowiednia szkołę języka niemieckiego w Niemczech, a także wymieniliśmy kilka sposobów na naukę języka niemieckiego w domu. Artykuł zawiera także wiele przydatnych linków oraz pomysłów na naukę języka niemieckiego. Pozwólcie się zainspirować!

  Nauka języka niemieckiego w Niemczech i w domu – praktyczne porady!