Więcej >>

  Schufa

  Niemieckie kwiaciarnie internetowe – oto najlepsze z nich!

  Niemieckie kwiaciarnie internetowe – wszystko, co powinniście o nich wiedzieć!

  Schufa Niemcy

  Dzięki takim firmom jak FloraPrima.de czy Blume2000.de, zamawianie kwiatów przez internet jest dziecinnie proste. Znajdziecie tu piękne bukiety, klasyczne pęki róż czy kosze prezentowe. Oczywiście oferty są bardzo zróżnicowane, ich jakość również. Podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę przed wszelkimi uroczystościami, typu urodziny, śluby czy rocznice.

  Czy kwiaty dotrą rzeczywiście w dobrym stanie do odbiorcy? Czy istnieje gwarancja dostawy w określonym terminie? Jak wygląda stosunek ceny do jakości? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

  Jak dokładnie działa handel  kwiatami w internecie?

  W przypadku kwiaciarni internetowych mamy do czynienia zazwyczaj z firmą, która działa klasycznie, czyli stacjonarnie i jedynie rozszerza swoją ofertę o usługi online. Oprócz tego największe kwiaciarnie internetowe współpracują z setkami kwiaciarni stacjonarnych. Główna działalność internetowa takich firm skupia się na wysyłce kwiatów w formie prezentu: klient wybiera bukiet lub roślinę w doniczce z katalogu internetowego i ten wybrany przez niego produkt zostaje wysłany jako prezent do osoby i na adres, który wskaże. W związku z tym, że wysyłane bukiety to zazwyczaj prezenty, sprzedawcy często uzupełniają swoją ofertę o kartki okolicznościowe, a także czekoladki, pralinki czy napoje alkoholowe.

  Zamówienia pakowane są w papier, jako prezent i wysyłane zazwyczaj kurierem. Niektóre sklepy oferują też dostawy ekspresowe za pośrednictwem florysty – taka usługa wymaga już jednak dodatkowej opłaty. Niektórzy dostawcy mają w swojej ofercie także usługi międzynarodowe. Pewną barierę  stanowi tu długi transport i ograniczenia w imporcie, więc zazwyczaj wykorzystuje się lokalnych partnerów, którzy realizują zamówienia.

  Oto 3 najlepsze niemieckie kwiaciarnie internetowe

  Poniżej prezentujemy listę naszym zdaniem najlepszych niemieckich kwiaciarni internetowych:

  1. Blume2000.de – jedna z najlepiej ocenianych kwiaciarni internetowych w Niemczech!

  Blume2000.de to jedna z najlepszych niemieckich kwiaciarni internetowych. Kwiaciarnia ta daje 7 dniową gwarancję świeżości oraz możliwość wyboru daty dostarczenia przesyłki. Oprócz tego Blume2000 gwarantuje, że zamówione kwiaty będą wyglądały jak na zdjęciu. Naszym zdaniem Blume2000 to numer jeden, jeśli chodzi o kwiaciarnie internetowe w Niemczech. Aktualnie za zapisanie się do newslettera można otrzymać 15 procent rabatu!

  2. FloraPrima.de – bardzo dobre opinie klientów!

  FloraPrima.de to kwiaciarnia ciesząca się w Niemczech dobrą opnią. Przy zamówieniu, które zostanie złożone do godziny 17, istnieje możliwość dostarczenia kwiatów następnego dnia. Ta kwiaciarnia internetowa często dołącza do zamówienia gratisy w postaci wazy czy małego opakowania czekoladek. Również i FloraPrima daje 7 dniową gwarancję świeżości.

  3. www.123blumenversand.de– nowy gracz na rynku internetowego handlu kwiatami

  123blumenversand.de istnieje stosunkowo krótko na rynku. Mimo to, ta niemiecka kwiaciarnia internetowa zdobyła już dobrą renomę. Oferuje ona konkurencyjne ceny oraz 15 procent rabatu na kolejne zamówienie.

  Warto porównać oferty niemieckich kwiaciarni internetowych

  Podsumowując warto porównać oferty poszczególnych kwiaciarni internetowych i zamówić w tej, gdzie oferta będzie w danym momencie najkorzystniejsza!

  Do  której czynne są niemieckie kwiaciarnie w niedziele?

  Niektóre z niemieckich kwiaciarni internetowych sprzedają swoje kwiaty również stacjonarnie, w filiach. Spory asortyment kwiatów znajdziecie w związku z tym w Aldim i w Lidlu. Blume 2000 również sprzedaje swoje kwiaty w wielu miejscach. Jeśli się zagapiliście i minął już termin złożenia zamówienia z gwarancją dostawy w określonym terminie, który Was interesuje, możecie zrobić zakupy często bezpośrednio na miejscu, stacjonarnie. Ale do której godziny czynne są takie filie stacjonarne?

  Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. To zależy bowiem od miejsca i danego punktu. W dużych miastach, jak np. w Hamburgu znajdziecie Lidla czy Blume 2000, które czynne są także w niedzielę. Z kolei inne sklepy otwarte będą jedynie w soboty tylko przez kilka godzin. Niestety nie da się jednoznacznie określić godzin otwarcia tych punktów w niedziele. Najlepiej sprawdzić to wcześniej online, wpisując na stronie kwiaciarni w wyszukiwarkę sklep, który Was interesuje.

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x