polisa.de
  polisa.de

  Porównywarka wypożyczalni samochodowych

  Poniżej znajdziecie informacje jak korzystać z porównywarki!

  Jeśli planujecie podróż i chcielibyście być na miejscu mobilni, warto pomyśleć nad wynajmem samochodu. Dzięki naszej współpracy z Check24 możemy Wam zaoferować najtańsze oferty wynajmu samochodu z całego świata! Skorzystajcie z poniższej porównywarki i znajdzie najkorzystniejszą ofertę wynajmu auta, bez względu na to, w które miejsce na świecie się wybieracie.

  Przetestowaliśmy dla Was porównywarkę (odbiór i zwrot samochodu na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach) i oferta była zawsze tańsza, niż gdyby pojazd został wypożyczony bezpośrednio w którejkolwiek wypożyczalni na miejscu. Większość porównywarek funkcjonuje w ten sposób, że firmy te wykupują duże kontyngenty usług i mogą dzięki temu zaoferować niższe ceny. Sprawdźcie sami!

  Jak wypełnić formularz porównywarki?

  Aby znaleźć najtańszy samochód do wypożyczenia w miejscu docelowym Waszej podróży, należy wypełnić poniższy formularz, wpisując: Abholort (miejsce odbioru) – opcjonalnie można zaznaczyć inne miejsce odbioru (anderen Rückgabeort wählen), zaznaczyć wiek kierowcy (Alter des Fahrers), następnie zaznaczyć datę odbioru (Abholdatum) oraz jego godzinę (Uhrzeit), a także datę zwrotu (Rückgabedatum) i jego godzinę (Uhrzeit). Dalej klikamy w „Mietwagen finden„, aby wyświetlić dostępne pojazdy. Po lewej stronie możecie filtrować wyniki wyszukiwania według Waszego uznania. Po wybraniu samochodu przechodzicie dalej, aby uzupełnić formularz z Waszymi danymi. Do wypożyczenia samochodu niezbędna będzie karta kredytowa, którą bedzie trzeba mieć ze sobą przy odbiorze samochodu, w celu zablokowania na niej kaucji. Jeśli coś jest dla Was jeszcze niejasne, piszcie w komentarzach poniżej. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania!

  Nasza rada: Warto zaznaczyć opcję „Ohne Selbstbeteiligung” (można wybrać w filtrach po lewej stronie), gdyż w przypadku stłuczki czy innego problemu nie wykładacie żadnych pieniędzy z własnej kieszeni. Cena wypożyczenia samochodu jest wtedy niewiele droższa (jakieś 10 euro), ale korzystanie z niego na miejscu o wiele bardziej komfortowe.

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x