luxdentslubice

Więcej

  luxdentslubice

  9 niemieckich portali randkowych, których jeszcze nie znasz… A warto!

  Życie na obczyźnie, to nie zawsze fajerwerki. Fakt, zarobki w Niemczech są najczęściej wyższe niż w Polsce, a co za tym idzie osoby tutaj mieszkające mogą się w większości pochwalić wyższym standardem życia, jednak ma to również swoje gorsze strony. Ci, którzy wyjechali za granicę z rodzinami, mają najczęściej w nich oparcie i w chwilach zwątpienia mogą liczyć na słowa otuchy, czy jakąś pomoc.

  Samotność w Niemczech

  Gorzej mają się osoby, które są na obczyźnie same, w szczególności, jeśli nie zdołały jeszcze nawiązać żadnych znajomości. Samotność w Niemczech może być czasem przytłaczająca. Szczególnie, że Niemcy nie należą do najbadziej otwartych narodów. Czasem barierę stanowi słaba znajomość języka niemieckiego albo nieśmiałość, czasem wyczerpująca praca na pełnym etacie nie oferująca zbyt wiele wolnego czasu.

  Niemieckie portale randkowe – dla każdego coś odpowiedniego

  Na szczęście w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, o wiele łatwiej nawiązywać nowe znajomości. Oprócz popularnego Facebooka, w internecie można znaleźć wiele portali randkowych, za pośrednictwem których można poznać nowych ludzi. Jeśli chodzi o niemieckie portale randkowe, to oprócz tych znanych z reklam telewizyjnych, jak przykładowo (bardzo drogi) FriendScout24, istnieje jeszcze kilka innych, mniej popularnych, ale również wartych uwagi. Poniżej postaramy się przybliżyć Wam te portale.

  Parship – jedyny taki test osobowości!

  Parship.de jest od roku 2016 częścią grupy ProSiebenSat1 Media SE. Każdego roku na Parship rejestruje się ponad 1,8 miliona nowych użytkowników. Parship słynie przede wszystkim z testu osobowości, na podstawie którego członkowie otrzymują naukowo uzasadnione sugestie. Około 80 pytań rzuca światło na różne aspekty osobowości danej osoby, dzięki czemu wiele aspektów może być branych pod uwagę przy wyborze odpowiednich partnerów. To, o co trzeba by mozolnie wypytać i doświadczyć w praktyce, zastępuje tutaj algorytmu – wskaźniki sukcesu mówią same za siebie.

  Parship oferuje darmowe konto próbne oraz konta premium, które kosztują:

  6 miesięcy za 449,40 € (74,90 € miesięcznie)
  12 miesięcy za 790,80 € (65,90 € miesięcznie)
  24 miesiące za 1.101,60 € (45,90 € miesięcznie)

  eDarling – nowe profile są kontrolowane odręcznie

  eDarling DE to jeden z najpopluarniejszych niemieckich portali randkowych. Nowe profile są akceptowane odręcznie, co sprawia, że ryzyko wystąpienia profili fakeowych jest praktycznie zerowe. Platforma ta szczyci się tym, że przeprowadza test osobowościowy, który jest poparty badaniami naukowymi i w ten sposób ułatwia znalezienia partnera/partnerki, którzy pasują do nas najlepiej. Decydując się na członkostwo roczne, zapłacimy 37,90 euro miesięcznie. Portal można przetestować za darmo. W samych Niemczech portal liczy około 650.000 aktywnych użytkowników (tygodniowo).

  SingleTreffen – ponad 500 singli, od 1998 na rynku!

  Singletreffen.de pokazuje profile użytkowników podobnie jak ma to miejsce w przypadku popularnej platformy Instagram. Funkcja „Speed-Dating” jest dużą atrakcją tego niemieckiego portalu randkowego, gdyż umożliwia poznanie nowej osoby w stosunkowo szybki sposób.

  W Singletreffen.de kobiety mogą korzystać z portlau całkowicie za darmo. Dzięki temu stosunek liczby kobiet do liczby mężczyzn pozostaje zrównoważony. Jeśli użytkownicy płci męskiej zdecydują się na konto premium, mogą oni korzystać z tych samych korzyści w Singletreffen.de co kobiety.

  Oto jak kształtują się ceny, w zależności od okresu ważności pakietu:

  1 miesiąc 39,90 € / miesiąc
  3 miesiące 29,90 € / miesiąc
  6 miesięcy 24,90 € / miesiąc

  DatingCafe.de – jeden z najstarszych niemieckich portali randkowych

  DatingCafe to jeden z najstarszych niemieckich portali randkowych, działa już bowiem od 1999 roku! Portal ten jest zaliczany do najbardziej godnych zaufania w Niemczech. Charakteryzuje się on bezpłatną rejestracją, quizami służącymi zapoznawaniu innych użytkowników, czy wirtualnymi pozdrowieniami, które również można wysyłać za darmo. Minusem DatingCafe jest fakt, iż aby korzystać z możliwości wysyłania wiadomości należy wykupić płatne członkostwo. To kosztuje 18,90 euro przy członkostwie trwającym 6 miesięcy. DatingCafe liczy sobie mniej więcej 1.500.000 użytkowników.

  Aktualnie możecie przetestować portal przez miesiąc za darmo, rejestrując się przez następujący link: Dating Cafe Jetzt 1 Monat kostenlos testen!

  LovePoint.de – dla różnych grup docelowych

  LovePoint.de to portal randkowy skierowany do dwóch różnych grup docelowych. Można się na nim zarejestrować w poszukiwaniu przygód miłosnych, albo partnera. W zależności od tego, na jaki rodzaj konta się zdecydujecie, takie będziecie otrzymywali propozycje nowych kontaktów. Oczywiście istnieje możliwość wybrania obydwóch opcji, ale członkostwo jest wtedy droższe. Również w przypadku tego portalu randkowego kobiety nie muszą za nic płacić. Mężczyźni z kolei muszą się zdecydować na płatne członkostwo już przy rejestracji. LovePoint.de gwarantuje przy tym, że jeśli podczas trwania członkostwa nie zostanie zaproponowany kontakt, będzie można otrzymać zwrot pieniędzy. Oprócz tego członkostwo nie przedłuża się automatycznie, więc nie trzeba się martwić o to, że zapomni się z niego zrezygnować i będzie się zmuszonym zapłacić ratę za kolejny okres członkostwa. Na LovePoint.de zarejestrowanych jest około 500.000 użytkowników.

  Bildkontakte.de – niemiecki portal randkowy z bezpłatną możliwością kontaktu!

  Kolejnym niemieckim portalem randkowym, na który chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę jest Bildkontakte.de. Uczestnictwo w tym niemieckim portalu randkowym wymaga posiadania zdjęcia w profilu. Tylko wtedy można nawiązać kontakt z innymi użytkownikami. Portal ten wygrywa w wielu zestawieniach rankingowych ze względu na przejrzystość i ilość funkcji, a także fakt, iż pisanie wiadomości do innych użytkowników jest bezpłatne. W przypadku wielu innych niemieckich portali randkowych trzeba za to niestety zapłacić. Jedynie dla funkcji dodatkowych, takich jak „Ostatni odwiedzający”, czy „Pokaż zdjęcia z galerii użytkownika” trzeba wykupić konto premium. Jednak również i pod tym względem Bildkontakte wygrywa z konkurencją: członkostwo premium wynosi bowiem przykładowo 14,90 euro miesięcznie przy okresie członkostwa wynoszącym 6 miesięcy. Poza tym po zarejestrowaniu się użytkownicy otrzymują ofertę zakupu konta premium po cenie 4,90 euro miesięcznie, która jest jednak ograniczona czasowo (warto z niej skorzystać, jeśli bierzecie pod uwagę członkostwo premium). Bildkontakte liczy aktualnie około 3.000.000 aktywnych użytkowników.

  Lovescout24 – największy portal randkowy w Niemczech

  Lovescout24.de to jeden największych niemieckich portali randkowych, który dzięki aplikacji mobilnej znacznie ułatwia możliwość flirtu i zabawy podczas podróży. Portal posiada ponad 24 mln zarejestrowanych użytkowników. Do serwisu dziennie dołącza ponad 10.000 nowych użytkowników, dzięki czemu Twoje szczęście na znalezienie właściwej osoby wzrasta! Ten portal oferuje podobną funkcję jak Tinder, czyli Boost-Funktion. Funkcja ta daje Ci możliwość bycia jednym z najpopularniejszych profili w Twojej okolicy przez wyznaczony czas, na przykład 30 minut. Używając Boost’a, otrzymasz nawet do 10 razy więcej wyświetleń profilu, co zwiększa Twoje szanse na utworzenie par. Strona jest dla osób powyżej 18-stego roku życia.

  Rejestracja odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail, następnie należy wpisać swoją nazwę użytkownika, miejsce zamieszkania i datę urodzenia. Po wykonaniu tych czynności możesz korzystać z portalu Lovescout24.de. W darmowej wersji są wyświetlane reklamy, jest możliwość wymiany wiadomości tylko z wybranymi użytkownikami. Jeśli chcecie uniknąć reklam i mieć możliwość czatowania ze wszystkimi użytkownikami wystarczy przejść na wersję premium. Koszt to 19,90 € za miesiąc przy wykupieniu opcji premium na 6 miesięcy.

  C-Date – niemiecki portal randkowy dla dorosłych

  C-Date.de to niemiecki portal randkowy skierowany do osób poszukujących w pierwszej kolejności partnerów seksualnych. Bezpłatna rejestracja daje możliwość wyrażenia swoich życzeń i pomysłów za pomocą kilku kliknięć. Im więcej wysiłku włożycie w wypełnienie formularza, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaną Wam zaoferowane kontakty dostosowane do Waszych zainteresowań.

  Portal ten nie należy jednak do najtańszych. 3 miesiące kosztują 39,90 € miesięcznie. Odpowiada to cenie 1,33 € za dzień. Jest to najdroższy wariant abonamentu.

  Jeśli zdecydujecie się na 6 miesięcy, to za jeden miesiąc zapłącicie 29,90 €. Odpowiada to 1 € za dzień. Jest to najczęściej wybierany okres subskrypcji.

  Przy abonamencie rocznym członkostwo kosztuje 19,90 € miesięcznie, co odpowiada 0,66 € dziennie.

  FirstAffair – czyli coś dla poszukujących przygód

  Strona internetowa FirstAffair.com nie odpowiada wprawdzie aktualnym trendom, ale portal punktuje między innymi procesem weryfikacyjnym, który w dużym stopniu ma zapobiegać tworzeniu nieprawdziwych kont.

  Dzięki bezpłatnemu członkostwu, mężczyźni i pary mogą korzystać praktycznie z wszystkich funkcji po rejestracji. Wyjątkiem jest funkcja kontaktu. Kobiety mają możliwość podniesienia swojego członkostwa do poziomu premium po zakończeniu procesu weryfikacji profilu – w związku z czym nic je to nie kosztuje!

  Oprócz drobnych dodatkowych funkcji, członkostwo premium oferuje przede wszystkim nieograniczoną komunikację z innymi członkami First Affair. Oznacza to, że wiadomości mogą być czytane i odpowiadane bez ograniczeń. Można również korzystać z czatu i wideo-czatu. Możliwa jest również konferencja telefoniczna. W celu zagwarantowania anonimowości, członkowie otrzymują swój własny, niepowtarzalny numer telefonu.

  Jak wspomnieliśmy wyżej, kobiety otrzymują członkostwo premium całkowicie za darmo. Mężczyźni mogą wybrać jedną z następujących opcji:

  12 miesięcy trwania: 8,33 euro/miesiąc
  6 miesięcy trwania: 13,33 euro/miesiąc
  3 miesiące trwania: 16,66 euro/miesiąc
  1 miesiąc trwania: 39,99 euro/miesiąc

  OPTYMALIZACJA FINANSÓW

  NA START W NIEMCZECH

  POPULARNE WŚRÓD POLAKÓW

  WYBRANE DLA CIEBIE

  12 KOMENTARZE

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest

  12 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Bogumiła

  Szukam wdowca ja jestem wdowa z córką która ma 16 lat i ja pokocha jak ojciec musi umieć po Polsku

  Bartek

  A skąd pochodzicie

  Karole

  Witam czy ktoś mi podpowie jak złożyć rezygnację do portalu randkowego flirtmuttis?samo zablokowanie konta to nic nie dało,wogule z tego profilu nie korzystam a muszę opłacać tak jak abonament jak tego nie wypowiem to automatycznie to jest przedłużane ,proszę o info jak to zrobić, pozdrawiam

  Ewa

  Jestem wdowa szukam mężczyzny do wspólnego życia na dobre I zle

  Piotr

  Witaj mam na imię Piotr jestem na terenie Niemiec

  Jaroslaw

  Witaj Ewa jestem rozwodnikiem mam 52 lata mieszkam w okolicy Monachium również szukam kogoś .
  Chętnie spróbuję.
  Pozdrawiam

  Ewa

  Musi znać język polski

  Ula

  Też szukam miłego, spokojnego, wolnego mężczyzny do wspólnego życia. Ja – 50+, wdowa od 4 lat, introwertczka, jedno dorosłe dziecko, aktualnie pracuję w Niemczech, w Bawarii, dobry komunikatywny niemiecki. Pozdrawiam

  Dariusz

  Troszkę daleko mieszkasz ;-( Ja niedaleko Berlina: Dessau. Pozdrawiam.

  Adam

  Witam jestem Adam i chętnie bym cię poznal

  Bartosz

  Witam szukam kobiety do poważnego związku mam 28 lat jestem gotów opuścić swój kraj i poznać tą jedyną.

  Malgorzata

  Witam uważajcie na nick mark51nrw to oszust i kłamcą bolesna swinia

  Dołącz do nas!

  188,272FaniLubię
  6,119ObserwującyObserwuj
  198ObserwującyObserwuj

  Popularne

  Płaca minimalna w Niemczech 2023 – aktualne kwoty oraz najważniejsze regulacje!

  Od 1 stycznia 2015 roku obowiązuje w Niemczech płaca minimalna (niem. Mindestlohn), która wynosiła wtedy 8,50 euro na godzinę. Regulacja ta ma na celu...

  10 zabytków i atrakcji turystycznych Norymbergi, które koniecznie musicie zobaczyć!

  Ogromny zamek cesarski, zapierające dech w piersiach tereny zjazdów nazistowskiej partii NSDAP i sklejone w długi labirynt „lochy”. Zabytki w Norymberdze to niesamowita mieszanka....

  Tajemniczy przypadek w Ingolstadt – młoda kobieta zamordowała swojego sobowtóra

  W sierpniu, w niemieckiej miejscowości Ingolstadt, doszło do tajemniczego zdarzenia. Okazuje się, że 23-latka najprawdopodobniej zamordowała kobietę, która wyglądała dokładnie jak ona. Nawet rodzina...

  Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w roku 2023 – Terminy dla wszystkich landów!

  Święta i dni wolne od pracy są z wytęsknieniem wyczekiwane przez większość osób. W związku z tym, że Niemcy to republika federacyjna, każdy z...

  Protesty w niemieckiej wsi: 400 uchodźców ma się wprowadzić do wsi liczącej 500 mieszkańców

  Decyzja została podjęta. W Upahl, wiosce liczącej 500 mieszkańców, która znajduje się na terenie kraju związkowego Meklemburgia-Pomorze Przednie, około 400 uchodźców ma zostać zakwaterowanych...
  12
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x