Rottweil: Pracownica Jobcenter ciężko raniona nożem!

0
9229

W Jobcenter w Badenii-Wirtembergii mężczyzna zaatakował jedną z pracownic nożem. Kobieta została przewieziona do kliniki z poważnymi obrażeniami. Tło zdarzenia jest nadal niejasne.

Atak nożownika na pracownicę Jobcenter w Rottweil

Atak nożownika miał miejsce w Rottweil. Napastnik został aresztowany jeszcze na miejscu zdarzenia. W internecie od razu pojawiły się spekulacje, iż chodzi o osobę z tłem migracyjnym. Jak doniosła jednak policja, jest nim 58-letni Niemiec, bez tła migracyjnego:

Ofiara została przetransportowana helikopterem do szpitala

Mimo, że mężczyzna został już przesłuchany przez śledczych, nadal nie wiadomo jeszcze, czy podał on powody ataku. Ofiara to 50-letnia kobieta. Została przetransportowana do szpitala helikopterem. Rzecznik prasowy policji powiedział, że w tej chwili nie ma żadnych informacji zwrotnych od kliniki na temat jej stanu zdrowia. Dalsze szczegóły dotyczące ataku – takie jak to, czy sprawca i ofiara się znali – również nie zostały ogłoszone przez funkcjonariuszy.

źródło: Twitter.com

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here