Więcej >>

  Praca w Niemczech

  Aldi na kartę oferuje więcej internetu za tą samą cenę!

  Praca w Niemczech

  ALDI Talk postanowił wyjść na przeciw wymaganiom swoich klientów i podrasować aktualną ofertę na kartę. Aktualnie prawie każda oferta na kartę zawiera więcej internetu i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz tego, decydując się na jeden z pakietów, już w najtańszym z nich otrzymujecie rozmowy oraz SMSy bez limitu!

  Pakiety AldiTalk na rozmowy zawierające internet 

  Pakiety łączące w sobie darmowe minuty, smsy i internet, nazywają się w ALDI Talk “Kombi-Pakete” i znajdziecie je na stronie głównej ALDI Talk po poniższym linkiem:

  Kombi Pakete Uebersicht

  Operator postanowił wyjść na przeciw wymaganiom swoich klientów i podrasować aktualną ofertę na kartę. Aktualnie każda oferta na kartę w AldiTalk zawiera więcej internetu oraz rozmowy i SMSy bez limitu.

  Przykładowo pakiet S za 7,99 euro (na 28 dni), zamiast dotychczasowych 1,5 GB zawiera teraz 3 GB LTE. Oprócz tego pakiet ten zawiera rozmowy oraz SMSy bez limitu (niemieckie sieci).

  W przypadku pakietu M za 12,99 euro (na 28 dni), zamiast 3 GB do dyspozycji mamy teraz 5 GB LTE oraz rozmowy i SMSy bez limitu (niemieckie sieci).

  Pakiet L za 19,99 euro (na 28 dni) zamiast dotychczasowych 5 GB internetu zawiera teraz 7 GB LTE. Również i ten pakiet zawiera rozmowy oraz SMSy bez limitu.

  Pakiety internetowe w Aldi Talk

  Jeśli chodzi o pakiety internetowe, to aż trzy z nich zostały wzbogacone o dodatkowe megabajty.

  Za 3,99 euro otrzymujemy w pakiecie S 1 GB LTE, zamiast dotychczasowych 500 MB. Pakiet M za 6,99 euro zawiera teraz 3 GB LTE zamiast 1 GB. W pakiecie L za 9,99 euro do wykorzystania mamy teraz 4,5 GB lTE, zamiast dotychczasowych 2,5 GB. Opcja XL za 14,99 euro zawiera teraz 7 GB LTE.

  Szczegóły dotyczące poszczególnych pakietów znajdziecie pod poniższym linkiem:

  Internet Flatrates Uebersicht

  Jak zakupić starter AldiTalk?

  Aby zakupić starter AldiTalk należy udać się na poniższą stronę:

  Kombi Pakete Uebersicht

  I na banerze dotyczącym pakietu startowego kliknąć na “Mehr Details”:

  Zamawiając starter można dokupić dodatkowo Community Flatrate, dzięki której można za 2,99 euro/miesiąc telefonować i wysyłać SMSy bez limitu do osób posiadających AldiTalk. W tym celu należy zaznaczyć tą opcję przy zamówieniu:

  Naszym zdaniem wykupienie “Community-Flatrate” jest mało korzystne, a po aktywacji karty korzystniej jest wykupić któryś z pakietów opisanych powyżej, gdyż oferują one o wiele więcej możliwości i są lepsze cenowo.

  Aby dokonać zakupu klikamy następnie w “In den Warenkorb” i dalej w “Zur Kasse”, aby sfinalizować zamówienie. Tutaj należy podać dane osobowe oraz adresowe, a także wybrać metodę płatności (PayPal albo karta kredytowa).

  W ramach starteru, po dokonaniu aktywacji będziecie mieli do dyspozycji 10 euro. Zalecamy zainstalować aplikację AldiTalk, dzięki której łatwiej zarządzać kontem i sprawdzać jego aktualny stan. Wszelkie pakiety możecie wykupywać za pomocą aplikacji, konta na alditalk.de lub za pośrednictwem infolinii: 1155.

  W razie jakichkolwiek pytań, piszcie w komentarzach.

  Dodatkowe informacje o Aldi Talk

  Aldi Talk korzysta z sieci Telefónica Deutschland. Starter Aldi Talk kosztuje jednorazowo 12,99 euro i zawiera do wykorzystania 10 euro. Jako, że Aldi Talk to oferta na kartę, nie zawiera ona żadnych opłat abonamentowych. W przypadku, jeśli zdecydujemy się na któryś z pakietów, to jego ważność przedłuża się automatycznie o kolejne 4 tygodnie, jeśli na koncie dostępne są odpowiednie środki, lub wcześniej z niego nie zrezygnowaliśmy.

  Więcej informacji o sieciach komórkowych w Niemczech

  W temacie niemieckich sieci komórkowych i wszystkiego co z tym związane polecamy:

  Sieci komórkowe w Niemczech

  Zmiana operatora sieci komórkowej w Niemczech

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  8 KOMENTARZE

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  8 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  marii

  czy darmowe rozmowy i sms’y są tu tylko z aldi do aldi czy do wszystkich sieci ?

  Krzysztof

  Jaką prędkość ma internet czy pracuje w 4g

  Damian

  Witam .Mam pytanie czy można sprawdzić stan Internetu (tzn. ile jeszcze GB zostało do wykorzystania ) jeśli można to gdzie lub jak ?

  Jadwiga

  Na czym polega aktywacja karty

  Ila

  Witam. Jak zrezygnowac z automatycznego odnawiania pakietu co miesiąc?

  Lukasz

  jaki kod na pakiet s

  Ilona

  Witam. Wiecie może jak anulować automatyczne odnawianie internetu ? Co miesiąc mi się odnawia pakiet S za 7.99€ i pobiera mi z konta.

  8
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x