Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Najlepsze ubezpieczenia stomatologiczne w Niemczech!

  Poniżej znajdziecie porównywarkę niemieckich ubezpieczeń stomatologicznych. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tego rodzaju ubezpieczenia, które znajdziecie pod formularzem.

  Dobrze wiedzieć: ubezpieczenia oferowane przez internet są z reguły tańsze od tych zawartych w biurze (brak kosztów personelu). Oprócz tego mogą one zostać wypowiedziane do 14 dni od ich zawarcia bez podawania powodów i ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji finansowych (§ 312 ff., 355 BGB). Prawo to ma na celu zapewnienie ochrony konsumentom przed nierzetelnymi firmami i zminimalizowanie ich ryzyka.

  Co oferują dodatkowe ubezpieczenia stomatologiczne w Niemczech?

  Różnica świadczeń pomiędzy kosztami protezy, a dopłatą z kasy chorych w ostatnich latach bardzo w Niemczech wzrosła. Podczas gdy państwowe kasy chorych wypłacają dość małą kwotę, dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne jest w stanie pokryć znaczną część kosztów za implanty, wkłady porcelanowe i inne usługi stomatologiczne. Posiadając odpowiednią taryfę ubezpieczeniową zredukujecie Wasze finansowe obciążenie do minimum.

  Czy dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne ma sens?

  Wysokość dopłaty przez państwowe kasy chorych uzależniona jest od problemu stomatologicznego, a nie od sposobu leczenia. Czyli kasy chorych ponoszą tylko te koszty, które są typowe w danej sytuacji. Za specjalne usługi typu wkłady koronowe zamiast standardowej plomby, czyli wypełnienia amalgamatowego, musicie będąc ubezpieczonym państwowo zapłacić sami. Jednak można też inaczej. Znajdźcie poniżej odpowiednie dla Was ubezpieczenie, aby móc uniknąć dużego finansowego obciążenia – nawet w przypadku trudnego leczenia stomatologicznego.

  Świadczenia:  ortodoncja, chirurgia jamy ustnej, leczenie kanałowe i wiele więcej

  Posiadając dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne, możecie na spokojnie podejść do tematu implantów czy koron, jak i higieny jamy ustnej – przynajmniej patrząc z finansowego punktu widzenia. Ubezpieczenie pokrywa bowiem dużą część kosztów, które powstają przy leczeniu stomatologicznym. Także w przypadku chirurgii jamy ustnej czy przy leczeniu ortodontycznym możecie liczyć na ochronę ubezpieczyciela.

  Szczególnie młodzież może skorzystać w dziedzinie ortodoncji z takiego dodatkowego ubezpieczenia stomatologicznego. Na podstawie wskaźników ortodontycznych potrzeb leczniczych (KIG-Indikationsgruppen) bada się, jak duża jest konieczność leczenia ortodontycznego na uzębieniu danej osoby. Podczas gdy młodzież w przypadku państwowego ubezpieczenia zdrowotnego ma szanse na świadczenia będąc w klasyfikacji KIG na poziomie 3 do 5, to dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne przejmuje koszty za wszystkie poziomy KIG. Posiadając odpowiednią taryfę ubezpieczeniową możecie jako rodzice zapewnić Waszym dzieciom optymalne leczenie.

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  22 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kasia

  A jeśli pękła mi jedynka górna a mam ubezpieczenie w aok czy będę ponosić jakieś koszty naprawy ?

  Asia

  Leczenie jedynek AOK pokrywa w całości

  Zana

  A co jest z usuwaniem kamienia nazebnego, kto placi ten rachunek?

  Beata0707

  W Niemczech idąc na kontrol na wstępie usuwają kamień nazębny nie musi pani o to prosic. Nie ponosi się żadnych kosztów.

  Teresa

  Ja mieszkam w München i za usuwanie kamienia muszę zawsze zapłacić .

  sztucer6

  A 4 górna – jest ubytek i wymiana plomby jest też płatna przez AOK ??

  Teresa

  Jestem ubezpieczona w AOK. za wymianę bomby musiałam zapłacić.

  Anonim

  Jeśli nie mam w ogóle 1 jedynki 4 i 5 zęba też, to nie zapłacę tylko za jedynę a za resztę w całości czy tylko 50 %. Mam ubezpieczenie w AOK. Może mi to ktoś wytłumaczyć ?

  Cleo

  A czy jak chciałabym koronkę na 4 to cała kwotę ja płace czy AOK dofinansuje ?

  Anna

  Interesuje mnie zwrot w przypadku robienia licówek wstawiania implantów czy trzeba wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie jak to jest

  Marek

  Witam. Jestem ubezpieczony w HEK Krankenkasse , do Polski dopiero zjadę we wrześniu, straszny osad nazębny mi się zrobił przy pobycie w Niemczech oraz kamień. Moje pytanie, czy idąć tutaj do dentysty zostanie to za darmo zrobione? ściągniecie kamienia itp. ? Oraz 2 pytanie, moja 2 z przodu była robiona w Polsce, miejsce wypełnienia zostało przebarwione i różni się od innego zęba i czy jak ktoś będzie ingerował wiertłem w tego zęba to też trzeba płacić? Nie ogarniam spraw w Niemczech jeszcze, proszę o opinie 😉 dziękuje z góry

  Gabriela

  A jak wygląda sytuacja z aparatami ortodontyczntymi? Czy jeśli wykupie ubezpieczenie stomatologiczne, to pokryja mi całą kwotę? (Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wiek: 24 lata) 🙂

  Teresa

  Niestety trzeba większość samemu zapłacić. Moja wnuczka jest w AOK ubezpieczona Aparat kosztował 1800€ – Kasa dopłaciła tylko 300€.

  Roksana

  Czy jeśli mam skierowanie od dentystki do poradni chirurgicznej na wyrwanie zęba mianowicie 8 mając ubezpieczenie aok czy będę ponosić dodatkowe koszty?

  Ewelina Ławrynowicz

  Witam. Co obowiązuje ubezpieczenie DAK Gesundheit? Chodzi mi najbardziej o stomatologa. Proszę o odpowiedź.

  Ewa

  Czy na dziecko (obecnie 10 lat)muszę mieć osobne dodatkowe ubezpieczenie czy możemy razem,rodzic i dziecko?

  Dawid

  A jeśli nie mam w ogóle ubezpieczenia , bo straciłem prace i chce wykupić prywatne ubezpiecznie całościowe czy można tak ? Jak tak to jak to zrobić ? Proszę o podpowiedz

  Dorota

  Muszę mieć inplanty i chciałabym się dodatkowo do ubezpieczyć w AOK na leczenie dentystyczne – jaka jest miesięczna kwota, dodatkowego ubezpieczenia- proszę o informację.

  Radek

  Pytanko.czy na aok wyrwe zęba i ile to może kosztować słyszałem że później rachunek wystawiają i czY się opłaci bo już nie wytrzymuje

  Patrycja

  I jak wyrwales? I jak wszylo?

  Sebastian

  Posiadam firmę od 3 lat, nie jestem ubezpieczony. Ktoś wie ile będzie mnie kosztowało ubezpieczenie w tej sytuacji?

  22
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x