Niedoszły wychowawca przedszkolny podejrzany o wykorzystanie seksualnie 16 dzieci w Ludwigsburgu!

0
118

20-letni uczeń zawodu jako wychowawca przedszkolny z powiatu Ludwigsburg, dopuścił się w 13 przypadkach napaści na tle seksualnym na dzieciach. Takie są wyniki śledztwa przeprowadzonego przez tamtejszą policję kryminalną. Mężczyzna został zatrzymany na początku kwietnia. W przypadku ofiar chodzi w sumie o 16 dzieci, które w momencie przestępstwa miały od roku do trzech.

Na trop przestępcy natrafiono w marcu, kiedy matka jednej z dziewczynek zwróciła się po pomoc na policję. Zgodnie z relacją jej córki zaistniało podejrzenie o popełnieniu przestępstwa na tle seksualnym. Krótko po tym policja poprosiła o zgłaszanie się ewentualnych ofiar oraz świadków, co przyniosło efekt i na policję zgłosili się również inni rodzice.

Pięć szczególnie poważnych zarzutów

Policja kryminalna przesłuchała w toku postępowania ponad 30 świadków i przeanalizowała materiały wideo oraz zdjęcia zawierające dziecięcą pornografię, które znaleziono u mężczyzny. Pięć z trzynastu zarzutów, którymi obarcza się oskarżonego, jest szczególnie poważna.

Nie ma poszlak, które wskazywałyby na dopuszczenie się przez mężczyznę innych przestępstw na tle seksulanym w innych miejscach niż przedszkole w Ludwigsburgu, w którym uczył się zawodu.

źródło: t-online.de

Admin
Profesjonalny marketing internetowy dla drobnych firm, jak i przedsiębiorstw. Sprawdź powyższego linka, zapoznaj się z naszą ofertą i daj się znaleźć w internecie :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika