Więcej >>

  Schufa

  Mysz buszująca po regale z chlebem supermarketu Netto w Niemczech: To video robi furorę w mediach społeczniościowych!

  Schufa Niemcy

  W niemieckich mediach społecznościowych szybko rozprzestrzenia się wideo z telefonu komórkowego: na półce z chlebem w supermarkecie Netto można zobaczyć małego gryzonia. Jak donosi “WAZ”, chodzi o filię znajdującą się w Essen-Freisenbruch. Jeden z klientów umieścił wideo na YouTube:

  Jak poinformowali przedstawiciele firmy, filia ta została zamknięta na jeden dzień. Od środy jest znowu czynna. Siedziba główna Netto wyraziła ubolewanie z powodu incydentu.
  Rzeczniczka prasowa Netto tak skomentowała zdarzenie w środę wieczorem: “Sytuacja przedstawiona na filmie jest nie do zaakceptowania i filia został natychmiast zamknięta. Nasi koledzy specjaliści na miejscu dokładnie oczyścili supermarket i profesjonalnie wyeliminowali zagrożenie”.

  źródło: Youtube

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  Chcesz kupić tańsze bilety do Europa Park, Disneyland Paris albo innego parku rozrywki? A może tańszy bilet do Tropical Islands albo na spektakularny musical “Król lew”? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na www.travelcircus.de!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x