Więcej >>

  Praca w Niemczech

  Federalny minister zdrowia Niemiec Spahn zarażony koronawirusem!

  Praca w Niemczech

  Federalny minister zdrowia Jens Spahn uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zostało to ogłoszone przez jego ministerstwo. Natychmiast udał się on na domową kwarantannę, ale do tej pory miał tylko objawy przeziębienia. Wszystkie osoby mogące mieć w ostatnich dniach kontakt z politykiem będą informowane na bieżąco.

  Na razie nie podano żadnych dalszych informacji o możliwej infekcji. Ekspert SPD ds. zdrowia Karl Lauterbach powiedział, że ma nadzieję, iż Spahn będzie mógł kontynuować swoje oficjalne obowiązki i nie zachoruje na poważną chorobę. Życzył mu szybkiego powrotu do zdrowia.

  źródło: www.spiegel.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x