Darmowe porady prawne dla Polaków w Niemczech: Oto pierwsze terminy!

  Konsulat Generalny RP w Kolonii poinformował o kolejnych bezpłatnych poradach prawnych, które tym razem odbędą się we Frankfurcie nad Menem. Jak informuje konsulat, ​​​spotkania z prawnikiem odbędą się w Kancelarii Adwokackiej pod następującym adresm:

  Porzellanhofstr. 12,
  60313 Frankfurt nad Menem

  Aktualnie dostępne terminy:

  • 25.06.2021 r. w godz. 17.00-19.00
  • 10.09.2021 r. w godz. 17.00-19.00

  Na spotkania należy zgłosić się drogą e-mailową na adres: [email protected], z dopiskiem „Bezpłatne porady – Frankfurt” i krótkim opisem sprawy (decyduje kolejność zgłoszeń) lub telefonicznie +49 6963 77 56.

  Kolejne terminy i lokalizacje porad prawnych będą regularnie publikowane na stronie:
  www.gov.pl.

  ✔️ Spotkania planowane są od czerwca do listopada 2021 roku w różnych lokalizacjach i miastach (konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu).
  ✔️ Porady są udzielane bezpłatnie w języku polskim przez polskojęzycznych prawników działających w Niemczech w ramach przedsięwzięcia polonijnego finansowanego przez MSZ RP.
  ✔️ Konsulat Generalny RP w Kolonii we współpracy z polskojęzycznymi prawnikami w Niemczech od wielu lat organizuje cykl indywidualnych spotkań w ramach bezpłatnego poradnictwa prawnego.
  ✔️ W 2020 roku porady prawne odbywały się poprzez wirtualne spotkania, prawnicy byli do dyspozycji także osobiście w Essen, Emmerich am Rhein, Gießen, Offenbach, Kleve i Frankfurcie nad Menem.
  ⚠️ Konsulat Generalny RP w Kolonii nie ponosi odpowiedzialności za treść udzielanych porad prawnych.

  Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  188,277FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Na start w Niemczech

  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x