Prokuratura w Monachium prowadzi dochodzenie w sprawie pielęgniarza, którego zatrzymano na początku roku. Oskarżony jest on o zabójstwo oraz wielokrotne usiłowanie zabójstwa.

Pielęgniarz najprawdopodobniej zabił w różnych miejscach w Niemczech sześć starszych osób – mężczyzn i kobiety. Tak wynika z dochodzenia, prowadzonego przez prokuraturę i policję w Monachium. 36-letni Polak od lutego przebywa w areszcie.

Mężczyzna podał swoim ofiarom śmiertelne dawki insuliny. Trzech zabójstw dokonał w Bawarii oraz po jednym w Szlezwiku-Holsztyn, Badenii-Wirtembergii oraz Dolnej Saksonii.

Śmierć 87-latka naprowadziła na trop pielęgniarza

Mężczyźnie zarzuca się także trzykrotne usiłowanie zabójstwa oraz trzykrotne ciężkie uszkodzenie ciała. Na dodatek podobno też okradł wielu pacjentów.

Na początku roku, pielęgniarz był podejrzany o zabicie przy pomocy insuliny 87-latka z Ottobrunn, blisko Monachium. Wtedy zbadane zostały także wszystkie poprzednie miejsca pracy Polaka.

Źródło: t-online.de

Admin
Profesjonalny marketing internetowy dla drobnych firm, jak i przedsiębiorstw. Sprawdź powyższego linka, zapoznaj się z naszą ofertą i daj się znaleźć w internecie :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika