14.08.2020

Dojczland.info - Portal dla Polaków w Niemczech!

Na Dojczland.info dotrzesz do Polaków szukających w Niemczech pracy.

Aktualnie odwiedza nas średnio 40.000 osób dziennie, w tym opiekunki osób starszych, pielęgniarki, elektrycy, budowlańcy, pracownicy magazynów, montażyści, operatorzy maszyn, informatycy, inżynierowie i wielu więcej.

To sprawia, że jesteśmy największym portalem dla Polaków Niemczech! (ponad 140.000 fanów na Facebooku!)

Jak to działa?

Proces dodawania ogłoszeń jest szybki i prosty: publikujesz ogłoszenie z pracą i zainteresowane osoby zgłaszają się bezpośrednio u Ciebie poprzez formularz kontaktowy. Jak tylko w Twoim koncie pojawi się nowe podanie o pracę, otrzymasz powiadomienie mailem.

Twoje konto zostanie utworzone automatycznie podczas publikacji ogłoszenia, za pomocą maila, który podasz w formularzu ogłoszenia. Na niego otrzymasz potwierdzenie rejestracji.

Pełna lista aplikacji!

Użytkownicy mogą aplikować na ogłoszenia wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy. Ty każdorazowo otrzymasz mailem powiadomienie, a także w każdej chwili możesz zarządzać zobaczyć podania o pracę z Twojego konta.

Twoje dane kontaktowe pozostoną anonimowe. Z konta możesz wygodnie zarządzać aplikacjami, które wpłynęły na Twoje ogłoszenie z pracą.

Ile kosztuje ogłoszenie na Dojczland.info?

Ogłoszenia mogą być edytowane lub zostać usuniete w dowolnym momencie. Ogłoszenia standardowe to koszt 6,99€/30 dni. Ogłoszenia premium kosztują 44,95 euro/30 dni.

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj plik z komputera