Pracownicy z Polski

Dowiedz się więcej:

  • Na Dojczland.info dotrzesz do grupy docelowej, do której nie dotrzesz nigdzie indziej. Są to Polacy mieszkający w Niemczech lub planujący wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów i poszukujący pracy w Niemczech. Aktualnie odwiedza nas średnio 10.000 osób dziennie, w tym opeikunki osób starszych, pielęgniarki, elektrycy, budowlańcy, pracownicy magazynów, montażyści, operatorzy maszyn, informatycy, inżynierowie i wielu więcej. To sprawia, że jesteśmy największym portalem dla Polaków Niemczech! (prawie 50.000 fanów na Facebooku!)
  • Proces dodawania ogłoszeń jest szybki i prosty: publikujesz ogłoszenie z pracą i zainteresowane osoby zgłaszają się bezpośrednio u Ciebie.
  • Twoje konto zostanie utworzone automatycznie podczas publikacji ogłoszenia, za pomocą maila, który podasz w formularzu ogłoszenia. Na niego otrzymasz potwierdzenie rejestracji.
  • Ogłoszenia mogą być edytowane lub zostać usuniete w dowolnym momencie. Ogłoszenia standardowe są dla wszystkich bezpłatne i możesz opublikować ich dowolną ilośc! Ogłoszenia premium kosztują 44,95 euro/30 dni i pozostają przez cały okres ważności na górze listy. Oprócz tego ogłoszenia premium wyróżniają się kolorystycznie i są promowane na fanpejdżu oraz w grupach pracy na Facebooku o wielotysięcznych zasięgach!

Przekonaj się sam o skuteczności naszego portalu i opublikuj ogłoszenie z pracą!

Niektórzy z pracodawców ogłaszających się na Dojczland.info:

Kup PREMIUM i zapłać bezpiecznie i szybko