08.08.2020
Strona główna Wiadomości Newsy Greta Thunberg podróżowała przez Niemcy Deutsche Bahn – Szwedkę zaskoczyła jedna rzecz!

Greta Thunberg podróżowała przez Niemcy Deutsche Bahn – Szwedkę zaskoczyła jedna rzecz!

Greta Thunberg podróżowała przez Niemcy Deutsche Bahn – Szwedkę zaskoczyła jedna rzecz!

Szwedzka aktywistka klimatyczna, Greta Thunberg, w drodze powrotnej z szczytu klimatycznego ONZ w Madrycie skorzystała między innymi z usług Deutsch Bahn. Warto dodać, iż aby się tam dostać przez tydzień podróżowała żaglowcem – wszystko w celu podróżowania z obniżoną emisją CO2. Greta Thunberg nie spodziewała się jednak, że pociągi w Niemczech są aż tak przepełnione, o czym podzieliła się na Facebooku:

„Podróżowanie po Niemczech przepełnionymi pociągami. W końcu jestem w drodze do domu!”. Na zdjęciu szesnastolatka siedzi na podłodze ze stertą bagażu, spoglądając przez okno.

Użytkownicy Facebooka reagują na wpis Grety Thunberg

Wpis Szwedki wzbudził reakcję użytkowników Facebooka: „Witamy w Deutsche Bahn. Mam nadzieję, że jesteś na czas. W większości przypadków trzeba się bowiem liczyć z godzinnymi opóźnieniami.” Inny użytkownik wyjaśnia: „W naszych pociągach jest rzeczą normalną, że są przepełnione i się spóźniają.”

Szybka reakcja Deutsche Bahn na wpis Szwedki

Deutsche Bahn natychmiast zareagowała na wpis Thunberg: „Droga Greto, dziękujemy za wsparcie nas, pracowników kolei, w walce ze zmianami klimatu. (. . . . ) Byłoby jeszcze lepiej, gdybyś również napisała, jak miło i kompetentnie zostałaś obsłużona przez nas zespół w pierwszej klasie”:

Firma napisałą również w komunikacie prasowym, że Greta podróżowała pociągiem z Kassel do Hamburga i była tak samo traktowana jak wszyscy inni pasażerowie.

Źródło: Facebook, Twitter

Obserwuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy najpopularniejszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz

Życzę jej spokojnego powrotu do domu 😉

Plebs

Cała walka o planete to wielkie kłamstwo przez wychowanych ludzi, to nic innego jak robili na tym niezłej kasy

Edyta

Dokładnie tak…. Miliardy lat temu kilkakrotnie na ziemi były efekty cieplarniane i nikt temu nie zapobiegl ani żadna fabryka kominy itp nie przyczyniły się do tego… To tylko czysty biznes

3
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x