11,3 mln euro czeka od 21 miesięcy na zwycięzcę w centrali Lotto w Stuttgarcie.  Szczęśliwiec ma mieszkać w pobliżu Reutlingen. Co raz mniej czasu zostało mu na odebranie wygranej. Rzeczniczka państwowej firmy Toto-Lotto GmbH powiedziała, że do dzisiaj nie skontaktował się jeszcze z firmą.

Szansa jak 1 do 140 mln!

W losowaniu 1 kwietnia 2017 roku, gracz loterii osiągnął to, co pozornie niemożliwe: Wpisał on lub ona sześć cyfr z superliczbami. Prawdopodobieństwo trafienia takiej kombinacji wynosi 1 na 140 milionów, wygrana była zatem odpowiednio wysoka: 11.300.368 euro.

Nie zdarza się zbyt często, że szczególnie duże wygrane nie są odbierane, powiedziała rzeczniczka loterii. Przyczyny niezgłoszenia tego faktu mogą być jedynie przedmiotem spekulacji. Prawdopodobnie paragon z grą został wyrzucony, wyprany dżinsami w pralce lub drzwiczkami w jakiejś szufladzie.

Zwycięzca ma jeszcze czas do końca 2020 r. do zgłoszenia się po wygraną. Następnie suma ta trafiałaby do garnka na specjalne loterie. Ostatnio gracz na południowym zachodzie Niemiec stracił wygraną w wysokości 1,15 mln euro w 2014 roku.

Jak grać w niemieckie lotto przez internet?

W Niemczech istenieje możliwość wypełnienie kuponu przez internet. W poniższym artykule opisaliśmy jak się zarejestrować i wypełnić kupon:

Lotto w Niemczech przez internet, czyli zostań milionerem nie wychodząc z domu!

źródło: spiegel.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!

Oferty pracy w Niemczech - sprawdź teraz!

2 KOMENTARZE

  1. a gdzie można znaleźć bazę wsz losowań niemieckiego lotto? bo mi się nudzi po robocie na kwaterze i bym wrócił do zabawy z excelem 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika