Personalblick- Biuro posrednictwo pracy w Niemczech

    Personalblick- Biuro posrednictwo pracy w Niemczech
Salzkotten Eingangsbereich V IMG_1831.JPG
Strona internetowa:
Numer telefonu: 052589744912
Personalblick GmbH, Lange Straße, Salzkotten, Deutschland
Opis firmy:

Dopasuj oferte do swoich indywidualnych kwalifikacji!

My, firma Personalblick GmbH, znajdujaca sie w malym miasteczku Salzkotten, nieopodal Paderborn, doceniamy Panstwa motywacje i zaangazowanie – dlatego dokladamy wszelkich staran, aby znalezc dla Panstwa stanowisko pracy adekwatne do Panskich kwalifikacji oraz doswiadczen zawodowych.

W porownaniu do pozostalych agencji pracy w Niemczech, ktore slyna z propagowania nadgodzin, niskiej placy oraz wysokich kosztow utrzymania, oferujemy Panstwu indywidualna opieke na miejscu, mozliwosci noclegowe w dogodnych warunkach oraz stanowiska pracy dopasowane do profilu.

Jesli sa Panstwo zainteresowani dlugoterminowa perspektywa pracy w Niemczech – z jednoczesna szansa na dalsze doksztalcanie sie, zachecamy do wysylania CV.

Cieszymy sie na Panstwa aplikacje wraz ze zdjeciem na nastepujacy adres E-Mailowy: bewerbung@personalblick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!