Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Pracujesz w Niemczech? Sprawdź, czy Twoje wynagrodzenie jest wystarczające!

  Gehalt.de to portal, który oferuje bezpłatny dostęp do aktualnych informacji o wynagrodzeniach w Niemczech. Dane te są zbierane poprzez bezpośrednie badania wśród pracowników różnych branż (kwestionariusz) lub współpracę z firmami w tym zakresie.

  Dzięki temu na Gehalt.de możecie sprawdzić, ile zarabia się w Niemczech w poszczególnych branżach w zależności od miejscowości czy landu. Dostępne są również informacje odnośnie zarobków w konkretnych firmach. Poniżej znajdziecie krótką instrukcję obsługi portalu.

  Oto jak sprawdzić, czy Twoje zarobki w Niemczech są wystarczające!

  Na stronie Gehalt.de możecie znaleźć szacunkowe zarobki miesięczne dla poszczególnych zawodów w Niemczech, na przykład w opiece:

  Zarobki w Niemczech w zawodach związanych z opieką

  Oprócz tego możecie się dowiedzieć, ile mniej więcej zarobicie w wybranym zawodzie w Waszej miejscowości (oczywiście w Niemczech).  W tym celu pod poniższym linkiem należy wybrać czy chodzi o aktualną pracę (aktueller Job), przyszłą pracę (zukünftiger Job), inną pracę niż ta aktualnie wykonywana (anderer / fremder Job) lub czy jest się studentem albo uczy zawodu (Schüler / Azubis / Studenten). Dalej zaznaczamy wiek (wie alt sind Sie?), wybieramy płeć (Ihr Geschlecht), następnie wykształcenie (Ihr höchster Abschluss?), czy aktualnie pracujemy (Sind Sie berufstätig?), w jakim zawodzie (Ihr Beruf?), czy mamy stanowisko kierownicze (Personalverantwortung?), miejsce pracy (Ihr Arbeitsort?) i na koniec podajemy maila (Ihr individuelles Ergebnis wird Ihnen zugeschickt.), na którego ma zostać przesłana bezpłatna analiza. Poniżej link do strony, na której możecie sprawdzić zarobki, podając powyższe informacje:

  Dowiedz się ile zarobisz w wybranym zawodzie w Twojej miejscowości!

  uznanie kwalifikacji w Niemczech

  uznanie kwalifikacji w Niemczech

  uznanie kwalifikacji w Niemczech

  Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

  11 KOMENTARZE

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  11 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Barbara

  A co was obchodzą zarobki w Niemczech? Jest to pewne że za te pieniądze w Polsce osoby pracujące w Niemczech są panienkami.Martwcie się o to aby wasze pielęgniarki za pracę 24vna 24 miały dobra wypłatę i aby lekarska gaża była adekwatna do jego pracy i żeby ci ludzie ,którzy odpowiedzialne są za nas nie musieli w zeczywistosci pracować na 3etatavh ,a nie minister smierdzstolek ma więcej od górnika i lekarza

  Jan

  Widać że targają Tobą jakieś emocje o negatywnych cechach.! Nie będę dociekął przyczyny ich powstania ponieważ z natury jestem Gentelmenem. Natomiast. rzuciło mi się jedno w oczy..Stosujesz tzw.zbiorową odpowiedzialność , zapożyczoną z czasów Polsko/NRD-wsko/Radzieckich( CCCR)..Nie wypada to nalepiej ! No i jak widać nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ! Jednak wszystko to można Ci wybaczyć ,pod jednym wszakże warunkiem..Nie Wypowiadaj się już PROSZĘ w kwestii poruszonego tematu,skoro nie Masz nic merytorycznego do powiedzenia !

  Khareema

  Szanowna Pani, nas bardzo obchodzą zarobki w Niemczech, skoro tam pracujemy. Ja nie uprawiam wolontariatu, ale uczciwie i godnie zarabiam tam i z tego żyję i to o wiele lepiej, niż z pracy w Polsce. Bo każdy, kto zna jakiś język i jest bystry, nie siedzi z założonymi rękoma, ogarnia robotę lepiej płatną i gwiżdże na naszych pracodawców i rząd. Ja wyznaję tylko jedną zasadę: zarabiam ja, a nie pracodawca na mnie. Jeżeli w Polsce wypłaty będą nadal tak niskie, a ceny tak wysokie, to ucieknie nas jeszcze więcej. Ja się dziwię tym wszystkim pielęgniarkom i lekarzom, że jeszcze pracują… Czytaj więcej »

  Dawid

  Planuje wyjazd, do Niemiec ale bardziej praca albo w spedycji albo na magazynie albo produkcji. Czy tego typu pracę łatwo znaleźć z jakimiś przyzwoitymi zarobkami? Umiem angielski, nie znam Niemieckiego.

  Druga sprawa czy osoba z poza UE która ma karte pobytu itp., też podobnie łatwo może znaleźć pracę w DE jak polak?

  Jan

  Prosiłbym o poradę w kwestii wyjaśnienia , z czym należy kojarzyć pojęcie pracy Kierowcy Ciężarówki ( Lkw Fahrer Uber 7,5 t.) w tzw. systemie np. 2/1, czyli dwa tygodnie w pracy ,tydzień wolnego ? W jaki sposób wygląda to od strony prawnej ? Czyli niemieckie normy prawne w pojęciu kodeksu pracy, systemy rozliczeniowe ,podatkowe, uwzględniają taką formę pracy ? Ponadto chciałbym wiedzieć czy i jakie są korzyści lub straty wynikające z tego rodzaju umów ? G woli wyjaśnienia..pytam o to zagadnienie ponieważ tysiące Kierowców z Polski chciałoby właśnie w tym i innych systemach pracować ! Jednak z mojej wiedzy wynika… Czytaj więcej »

  Wolf

  Jedź na roboty do Niemiec! Zgłoś się do swojego Wójta 😉

  Jan

  debil..

  Khareema

  Sam pojedź, popracuj, dorób się, odłóż, bo to jest tam możliwe. Do wójta/sołtysa/proboszcza się nie zgłaszaj, bo w Polsce jest tak, że kolesiostwo i osoby z IQ poniżej 70, zajmują najwyższe stanowiska. Oni ci roboty nie ogarną, bo cały swój wysiłek umysłowy wyczerpują na utrzymanie się w swojej własnej. Jak z roboty w Niemczech wyciągniesz / i to najmniej/ 4x najniższą polską krajową, to robotę zaczniesz nazywać pracą. Pracuję w Niemczech na tyle długo, że widziałam, jak ludzie wychodzili na prostą, popłacili długi, budowali własne domy, albo dorobili się i założyli własny biznes.

  Dawid

  Mam pytanie czy jak z żoną wyjedziemy do Np Berlina. Oboje będziemy zarabiać po 1600 euro netto czyli 3200 euro (nie mamy dzieci) , to czy z taką kasą będziemy wstanie odłożyć kasę i jakoś normalnie żyć?

  Bo obecnie mieszkam w Polsce i te zarobki to jakaś masakra, moja żona jest tajką ale brak perspektyw tutaj, bo ona zna angielski i trochę podstawy polskiego skończyła studia i nie ma w ogóle pracy dla niej. Moja pensja to też jakaś porażka w PL.

  Jan

  Widzę że “kompetencje” administratora/cenzora sprowadzają się do poziomu bruku..Najważniejsze żeby wszyscy obejrzeli dedykowwne reklamy..Dno

  John

  widać ze niektórzy za długo siedzieli w domu i zaczyna się udzielać…

  188,277FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Popularne

  Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w roku 2021 – Terminy dla wszystkich landów!

  Święta i dni wolne od pracy są z wytęsknieniem wyczekiwane przez większość osób. W związku z tym, że Niemcy to republika federacyjna, każdy z...

  Oznaczenia niemieckich tablic rejestracyjnych

  Oznaczenia niemieckich tablic rejestracyjnych zaczynają się od kodu miejsca rejestracji pojazdu. Jego długość zależy od wielkości danego miasta lub powiatu (w zależności od przynależności...

  Berlin: osoba transpłciowa podpaliła się na Alexanderplatz

  Dramatyczna akcja ratunkowa rozegrała się wczoraj na berlińskim Alexanderplatz. We wtorek w porze obiadowej podpaliła się tam 40-letna osoba, a pracownik Kaufhof udzielił pierwszej...

  Płaca minimalna w Niemczech 2021 – kwoty oraz najważniejsze regulacje!

  Od 1.01.15 obowiązuje w Niemczech płaca minimalna (niem. Mindestlohn), która wynosiła wtedy 8,50 euro na godzinę. Regulacja ta ma na celu zwalczenie zbyt niskich...

  Mandaty w Niemczech: Tyle zapłacisz za wykroczenie drogowe w Niemczech!

  Poruszanie się samochodem po niemieckich drogach wiąże się z przestrzeganiem niemieckiego kodeksu drogowego. Wysokość grzywien za łamanie przepisów ruchu drogowego jest w Niemczech sprecyzowana...
  11
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x