Pracujesz w Niemczech? Sprawdź, czy Twoje wynagrodzenie jest wystarczające!

Gehalt.de to portal, który oferuje bezpłatny dostęp do aktualnych informacji o wynagrodzeniach w Niemczech. Dane te są zbierane poprzez bezpośrednie badania wśród pracowników różnych branż (kwestionariusz) lub współpracę z firmami w tym zakresie.

Dzięki temu na Gehalt.de możecie sprawdzić, ile zarabia się w Niemczech w poszczególnych branżach w zależności od miejscowości czy landu. Dostępne są również informacje odnośnie zarobków w konkretnych firmach. Poniżej znajdziecie krótką instrukcję obsługi portalu.

Oto jak sprawdzić, czy Twoje zarobki w Niemczech są wystarczające!

Na stronie Gehalt.de możecie znaleźć szacunkowe zarobki miesięczne dla poszczególnych zawodów w Niemczech, na przykład w opiece:

Zarobki w Niemczech w zawodach związanych z opieką

Oprócz tego możecie się dowiedzieć, ile mniej więcej zarobicie w wybranym zawodzie w Waszej miejscowości (oczywiście w Niemczech).  W tym celu pod poniższym linkiem należy wybrać czy chodzi o aktualną pracę (aktueller Job), przyszłą pracę (zukünftiger Job), inną pracę niż ta aktualnie wykonywana (anderer / fremder Job) lub czy jest się studentem albo uczy zawodu (Schüler / Azubis / Studenten). Dalej zaznaczamy wiek (wie alt sind Sie?), wybieramy płeć (Ihr Geschlecht), następnie wykształcenie (Ihr höchster Abschluss?), czy aktualnie pracujemy (Sind Sie berufstätig?), w jakim zawodzie (Ihr Beruf?), czy mamy stanowisko kierownicze (Personalverantwortung?), miejsce pracy (Ihr Arbeitsort?) i na koniec podajemy maila (Ihr individuelles Ergebnis wird Ihnen zugeschickt.), na którego ma zostać przesłana bezpłatna analiza. Poniżej link do strony, na której możecie sprawdzić zarobki, podając powyższe informacje:

Dowiedz się ile zarobisz w wybranym zawodzie w Twojej miejscowości!

Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

Nauka języka niemieckiego? Babbel.com – wypróbuj przez 7 dni za darmo!

9 KOMENTARZE

Obserwuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy najpopularniejszy
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara

A co was obchodzą zarobki w Niemczech? Jest to pewne że za te pieniądze w Polsce osoby pracujące w Niemczech są panienkami.Martwcie się o to aby wasze pielęgniarki za pracę 24vna 24 miały dobra wypłatę i aby lekarska gaża była adekwatna do jego pracy i żeby ci ludzie ,którzy odpowiedzialne są za nas nie musieli w zeczywistosci pracować na 3etatavh ,a nie minister smierdzstolek ma więcej od górnika i lekarza

Jan

Widać że targają Tobą jakieś emocje o negatywnych cechach.! Nie będę dociekął przyczyny ich powstania ponieważ z natury jestem Gentelmenem. Natomiast. rzuciło mi się jedno w oczy..Stosujesz tzw.zbiorową odpowiedzialność , zapożyczoną z czasów Polsko/NRD-wsko/Radzieckich( CCCR)..Nie wypada to nalepiej ! No i jak widać nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ! Jednak wszystko to można Ci wybaczyć ,pod jednym wszakże warunkiem..Nie Wypowiadaj się już PROSZĘ w kwestii poruszonego tematu,skoro nie Masz nic merytorycznego do powiedzenia !

Khareema

Szanowna Pani, nas bardzo obchodzą zarobki w Niemczech, skoro tam pracujemy. Ja nie uprawiam wolontariatu, ale uczciwie i godnie zarabiam tam i z tego żyję i to o wiele lepiej, niż z pracy w Polsce. Bo każdy, kto zna jakiś język i jest bystry, nie siedzi z założonymi rękoma, ogarnia robotę lepiej płatną i gwiżdże na naszych pracodawców i rząd. Ja wyznaję tylko jedną zasadę: zarabiam ja, a nie pracodawca na mnie. Jeżeli w Polsce wypłaty będą nadal tak niskie, a ceny tak wysokie, to ucieknie nas jeszcze więcej. Ja się dziwię tym wszystkim pielęgniarkom i lekarzom, że jeszcze pracują… Czytaj więcej »

Jan

Prosiłbym o poradę w kwestii wyjaśnienia , z czym należy kojarzyć pojęcie pracy Kierowcy Ciężarówki ( Lkw Fahrer Uber 7,5 t.) w tzw. systemie np. 2/1, czyli dwa tygodnie w pracy ,tydzień wolnego ? W jaki sposób wygląda to od strony prawnej ? Czyli niemieckie normy prawne w pojęciu kodeksu pracy, systemy rozliczeniowe ,podatkowe, uwzględniają taką formę pracy ? Ponadto chciałbym wiedzieć czy i jakie są korzyści lub straty wynikające z tego rodzaju umów ? G woli wyjaśnienia..pytam o to zagadnienie ponieważ tysiące Kierowców z Polski chciałoby właśnie w tym i innych systemach pracować ! Jednak z mojej wiedzy wynika… Czytaj więcej »

Wolf

Jedź na roboty do Niemiec! Zgłoś się do swojego Wójta 😉

Jan

debil..

Khareema

Sam pojedź, popracuj, dorób się, odłóż, bo to jest tam możliwe. Do wójta/sołtysa/proboszcza się nie zgłaszaj, bo w Polsce jest tak, że kolesiostwo i osoby z IQ poniżej 70, zajmują najwyższe stanowiska. Oni ci roboty nie ogarną, bo cały swój wysiłek umysłowy wyczerpują na utrzymanie się w swojej własnej. Jak z roboty w Niemczech wyciągniesz / i to najmniej/ 4x najniższą polską krajową, to robotę zaczniesz nazywać pracą. Pracuję w Niemczech na tyle długo, że widziałam, jak ludzie wychodzili na prostą, popłacili długi, budowali własne domy, albo dorobili się i założyli własny biznes.

Jan

Widzę że “kompetencje” administratora/cenzora sprowadzają się do poziomu bruku..Najważniejsze żeby wszyscy obejrzeli dedykowwne reklamy..Dno

John

widać ze niektórzy za długo siedzieli w domu i zaczyna się udzielać…

187,959FaniLubię
5,205ObserwującyObserwuj

Na start w Niemczech

9
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x