Więcej >>

  Schufa

  Niemcy: Temperatury w weekend osiągną nawet do 38 stopni Celsjusza!

  Schufa Niemcy

  Według niemieckiego serwisu meteorologicznego (DWD) w piątek będzie jeszcze goręcej niż w czwartek: maksymalne temperatury będą wyniosą od 30 do 36 stopni. Tendencja ta utrzyma się również w weekend: w sobotę i niedzielę maksymalne wartości osiągną 37 stopni przy dużej ilości słońca. Lokalnie temperatury mogą osiągnąć nawet 38 stopni – na przykład w Hesji.

  Rośnie niebezpieczeństwo pożarów w Niemczech

  Tymczasem niebezpieczeństwo pożarów lasów w Niemczech nadal rośnie. Ze względu na utrzymującą się suszę, w weekendy, zwłaszcza w Brandenburgii, obowiązuje najwyższy poziom alarmowy. W wielu innych regionach Niemiec obowiązuje czwarty z pięciu poziomów alarmowych.

  źródło: Google

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x