polisa.de
  polisa.de

  Travemünde: Delfin robi sztuczki w Bałtyku, plażowicze zachwyceni

  polisa.de

  Delfin od kilku dni skacze w wodzie, zabawiając turystów i mieszkańców Travemünde. Prawdopodobnie jest to stary znajomy.

  Rozrywkowy delfin w Bałtyku

  Skacze i skacze, często wzbijając się w powietrze na kilka metrów. W Travemünde po raz kolejny program rozrywkowy w wykonaniu delfina jest całkowicie bezpłatny: delfin robi sztuczki w Morzu Bałtyckim, ku uciesze plażowiczów. Co to za delfin, jeszcze dokładnie nie wiadomo.

  Powrót „Delle”?

  Delfin od kilku dni trzyma w napięciu mieszkańców i gości Travemünde. Zwierzę wywołuje radość swoimi skokami do wody. Są one wyraźnie widoczne z plaży i promenady. Czasami zwierzę skakało nawet na wysokość kilku metrów, jak doniósł fotograf w niedzielę. Ssak morski był szczególnie aktywny, gdy świeciło słońce. W innym wypadku zwierzę lubiło przebywać w pobliżu pomarańczowych łodzi lub pływać w ślad za promem. Ssak morski był już widziany w rzece Trave w środę. W czwartek również pływał i skakał w powietrzu.

  Na początku maja w Travemünde widziano już delfina, którego odwiedzający nadmorski kurort nazwali „Delle”. Według policji wodnej, w niedzielę nadal nie było jasne, czy popisującym się zwierzęciem był ponownie „Delle”, czy też inny osobnik z rodziny delfinowatych.

  Źródło: www.t-online.de

  Obserwuj Dojczland.info i bądź na bieżąco:

  196,777FaniLubię
  24,300ObserwującyObserwuj
  315ObserwującyObserwuj
  Obserwuj
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x