Więcej >>

  Schufa

  Rock am Ring 2017: Jeden z największych festiwali muzycznych w Niemczech zostaje przerwany z powodu zagrożenia terrorystycznego! (UPDATE)

  Schufa Niemcy

  kannUPDATE 1: Na naszym fanpejdżu zabrał głos jeden z naszych użytkowników, który poinformował, że aktualnie sytuacja zdaje się być opanowana: “Ja tam jestem i juz jest bezpiecznie😀 sa teraz normalnie koncerty”. Dalej dodaje, iż “teraz wszystko wróciło do normy:D”.

  UPDATE 2: Jak donosi niemiecka telewizja ARD zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, którzy dostali się na teren festiwalu za pomocą wejściówek dla pomocników. Jeden z mężczyzn ma być spokrewniony z osobą, która swego czasu została aresztowana ze względu na podejrzenie o działalność terrorystyczną. Ciągle brak oficjalnego stanowiska policji, co do konkretnych powodów przerwania koncertu.

  UPDATE 3: Festiwal jest kontynuowany. Policja potwierdza zażegnanie ryzka:

  Wczoraj wieczorem (02.06.17) jeden z najbardziej znanych festiwali muzycznych w Niemczech, Rock am Ring, musiał zostać przerwany z powodu zagrożenia terrorystycznego.

  Pierwszym punktem kulminacyjnym festiwalu miał być występ zespołu Rammstein. Niestety, do koncertu nie doszło, a fani musieli opuścić teren festiwalu. Jeden z użytkowników Twittera nagrał ten moment:

  “Odwiedzający opuszczają teren festiwalu i śpiewają You’ll never Walk alone” – napisał Daniel Schröder pod opublikowanym przez siebie wideo.

  Niespełna 90.000 odwiedzających liczył tegoroczny festiwal. Niemiecka policja nie podała jeszcze więcej szczegółów. Organizatorzy liczą na możliwość kontynuowania festiwalu w sobotę (03.06.17).

  Poniżej oficjalne oświadczenie organizatorów w tej sprawie:

  AUFGRUND EINER TERRORISTISCHEN GEFÄHRDUNGSLAGE HAT DIE POLIZEI DEN VERANSTALTER VON ROCK AM RING VORSORGLICH ANGEWIESEN,…

  Posted by Rock am Ring on Friday, 2 June 2017

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x