06.07.2020

Pokoje w centrum szklarskiej poreby

Strona internetowa:
Numer telefonu: +48602881016
Adres:
Willa Słoneczna Róża w centrum szklarskiej poreby, Mickiewicza 15, Szklarska Poręba, Polska
Kategoria:
Opis firmy:

Willa Słoneczna Róża znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w centrum Szklarskiej Poręby, w ponad stuletnim budynku (umieszczonym w rejestrze Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków).

Budynek poddaliśmy ponad dwuletniej renowacji, aby zachować jego historyczny charakter i uczynić Państwa pobyt u nas jak najbardziej komfortowym. Nazwa naszej Willi też nie jest przypadkowa – przed II wojną światową w tym budynku znajdował się pensjonat „Sonnenrose”.Szklarska Poreba pokoje w centrum.

Willa jest budynkiem wybudowanym w stylu charakterystycznym dla miejscowości położonych w górach (położenie na stoku, strome dachy).

Na terenie posesji znajduje się ogrodzony ogród z ławeczkami, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko czy grilla. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy monitorowany,  parking.Basen kryty znajduje sie zaledwie 100 metrow od naszego obiektu.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu pobyt w komfortowych, przytulnych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych,wszystkie pokoje  z lazienkami,  pokoje ze śniadaniami w formie stolu szweckiego. Organizujemy również imprezy okolicznościowe czy inne spotkania grupowe.

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki