Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  1. Busy Przewóz osób Transport Osób Niemcy Francja Belgia Holandia Luksemburg
  Numer telefonu: +48727693066
  Adres:
  Poznań, Polska
  Kategoria:
  Opis firmy:

  Szukasz sprawdzonego transportu, zamów nasze MEGA SZYBKIE BUSY!!! DZWOŃ +48 727 693 066

  Firma transportowa „Mon-Pierre” specjalizuje się w przewozach pracowników sezonowych oraz grup zawodowych (pielęgniarki, opiekunki, nauczyciele, robotnicy budowlani, turyści) i grupy zorganizowane.

  Nasi kierowcy oferują bezpieczne przejazdy Polska-Francja-Niemcy-Holandia-Belgia i powroty, mamy za sobą miliony kilometrów doświadczenia.

  Firma istnieje od roku 2010 roku. Naszym pasażerom zapewniamy także wygodne powroty z Francji do Polski, gwarantujemy miejsca w wygodnym busie oraz Dojazd Pod Wskazany Adres.

  Przejazdy Polska Francja Niemcy Holandia Belgia odbywają się z Wielkopolski Lubuskiego Dolnośląskiego Górny Śląsk Podkarpackie i po trasie i są regularnie prowadzone na wybranych trasach.
  Wiele osób decydując się na przewóz do Holandii czy Belgii,Francji i Niemiec, nie ma wiedzy o szacowanym czasie podróży.
  Logistyka przewozów osób jest zorganizowana BEZ tzw. „ZBĘDNEGO ZWIEDZANIA KRAIN”, tylko zawsze bezpośrednio do celu i bez żadnych przesiadek.

  Na przykład, szacowany czas przejazdu na trasie:
  Amsterdam - Poznań : około 10 godzin,
  Mannheim - Poznań : około 8 godzin,
  Poznań - Konstancja : około 11 godzin,
  Poznań - Saint-Louis (FR.) : około 10 godzin,
  Poznań - Lyon (FR.) : około 12 godzin,
  Poznań - Paryż (FR) : około 14 godzin.

  Wyjazdy są zawsze w godzinach porannych zarówno z Poznania, Wschowy, Leszna, Wrocławia jak i do Poznania, Wschowy, Leszna i Wrocławia jak i po trasie w Wielkopolsce ,Lubuskie i Dolnośląskie, Gōrny Śląsk, Podkarpacie
  Zależy nam na Twoim czasie i bezpieczeństwie!

  W przypadku braku miejsc w busie, gwarantujemy przejazd samochodami osobowymi typu kombi, a pasażerowie korzystający z usług firmy transportowej „Mon-Pierre” są ubezpieczeni na czas podróży.

  Nasza oferta uwzględnia przewóz paczek wyłącznie do miejsc zlokalizowanych na trasie pojazdu. Przedmiot należy zapakować w karton i czytelnie opisać.

  Na przykładzie powyższych wyliczeń widać, że przewóz osób do Paryża z centrum Wielkopolski zajmuje około 14 godzin ( przy założeniu optymalizacji trasy)
  W trasie zapewniamy odpowiednie postoje relaksacyjne oraz czas na rozprostowanie nóg. Każdemu pasażerowi udostępniamy także sporo przestrzeni do wygodnej podróży, jaką oferują nasze duże busy

  Busy do Niemiec, Holandii, Belgii i Francji kursują codziennie, dlatego Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla turystów, jak i osób pracujących, czy też mieszkających za granicą.
  Nawet dalekie, wielogodzinne podróże Naszymi pojazdami przebiegną spokojnie i bezpiecznie, m.in. ze względu na:
  – zatrudnianie jedynie doświadczonych, zapoznanych z trasami kierowców,
  – poruszanie się po najszybszych i najbezpieczniejszych trasach w całej Europie,
  – przewozy pojazdami marki Renault, Opel, Peugeot, Ford, Volkswagen posiadającymi klimatyzację, wygodne, skórzane fotele oraz inne udogodnienia.

  ZAPRASZAMY NA STRONĘ INTERNETOWĄ www.transportosob.eu TELEFON: +48 727 693 066

  Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki