31.05.2020

Sprachenatelier Berlin – Szkoła jezykowa

  1. Powrót do listy wizytówek
Strona internetowa:
Numer telefonu: 49(0)30. 27 58 98 55
Fax: 49. (0)30. 27 58 98 54
Adres:
Sprachenatelier Berlin, Frankfurter Allee, Berlin
Opis firmy:

Kursy językowe w Sprachenatelier od samego początku (A1) odbywają się w języku niemieckim. Kursy nastawione są na otwartą atmosferę, w przestronnych i jasnych pomieszczeniach, które pozostawiają dużo miejsca na kreatywność w organizacji zajęć, jak również na przyjemność w nauce i używaniu języka niemieckiego.

Wszyscy nasi nauczyciele to wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy posługują się danym językiem jako mową ojczystą. Starają się wprowadzać możliwie jak najwięcej różnych metod oraz dbają o żywą i relaksującą atmosferę podczas zajęć.

Co tydzień organizowana jest dla uczniów tz."środa kulturowa", czyli pozaszkolny program kulturowy. Wyjścia do muzeów, referaty, spacery po mieście oraz pokazy filmowe dają wgląd w niemiecką kulturę, jak również dają możliwość wykorzystywania języka niemieckiego i nawiązywania nowych kontaktów.

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!