fbpx

Hipar – Turbiny wiatrowe

    Hipar – Turbiny wiatrowe
2.8 - Ireland (cable stays).jpg
Strona internetowa:
Numer telefonu: 661413800
36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 191A
Opis firmy:

Firma Hipar jest producentem małych turbin wiatrowych o pionowej osi obrotu, poszukuje firm i osób prywatnych do podjęcia współpracy.

Nasze turbiny wykonane z bardzo trwałych materiałów znajdują zastosowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach (jedna z turbin pracuje na Antarktydzie). Turbiny Ecorote znalazły również zastosowanie w Irlandii, Turcji, Bułgarii, Ukrainie, Rosji i oczywiście w Polsce. Atutem naszych turbin jest wysoka sprawność w porównaniu do innych urządzeń  tego typu oraz nowoczesne i atrakcyjne wykonanie. Turbiny wiatrowe produkujemy wyłącznie w Polsce przy pomocy polskich elementów i zasobów. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w instalacjach wyspowych i sieciowych.

Szukamy aktywnych parterów w Polsce i całej Europie do współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!