Strona główna Wiadomości z Niemiec Aktualności Polka została zgwałcona przez policjantów w Niemczech!

  Polka została zgwałcona przez policjantów w Niemczech!

  Polka została zgwałcona przez policjantów w Niemczech!

  Dwaj policjanci z Turyngii zgwałcili podczas służby kobietę. Obydwaj znajdują się już w areszcie. Teraz poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące sprawy: Zgodnie z informacjami podanymi przez stację RTL, kobieta była w stanie podać informacje na temat intymnych cech fizycznych podejrzanych sprawców. Ponadto w kobiecie wykryto obce płyny ustrojowe.

  W minioną sobotę policja przeprowadziła rutynową kontrolę dokumentów tożsamości kobiety, naprawdopodobniej pochodzenia polskiego i jej męskiego towarzysza. RTL dowiedział się tego z kręgów policyjnych. Funkcjonariusze mieli podejrzenie, że dokumenty mogą być fałszywe.

  W związku z tym obydwie osoby zostały następnie przewiezione na komendę policji w Arnstadt, gdzie podobno potwierdzono podejrzenie o sfałszowanych dokumentach. Następnie trzech policjantów pojechało z podejrzanymi do mieszkania kobiety, w celu znalezienia oryginalnych dokumentów.

  Trzeci policjant czekał z podejrzanym na zewnątrz mieszkania

  Dwóch funkcjonariuszy weszło do mieszkania razem z kobietą. Jednym z nich był młody policjant z tłem migracyjnym, który ukończył szkołę policyjną dopiero dwa lata temu. Drugi ma być 40-letnim policjantem bez tła migracyjnego. Według informatorów, trzeci policjant czekał w pobliżu mieszkania razem z mężczyzną, który został zatrzymany wraz z kobietą.

  W mieszkaniu kobiety policjanci dopuścili się gwałtu. Dzień po nim kobieta złożyła zeznania i oskarżyła funkcjonariuszy.Według osób z kręgów policyjnych, w kobiecie znaleziono obce płyny. Nie jest jednak nadal jasne, czy jest już dostępny wynik DNA.

  Starszy policjant stawiał opór podczas zatrzymania

  Młodszy z oskarżonych policjantów został aresztowany we wtorek. Według informacji podanych przez RTL, starszy funkcjonariusz nie mógł zostać od razu zlokalizowany, ale ostatecznie został złapany podczas ucieczki. Podczas zatrzymania stawiał opór.

  Prokuratura zarzuca zatrzymanym gwałt zbiorowy. Podejrzani nie odnieśli się jeszcze do zarzutów – ogłosiła prokuratura. Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

  Ponadto, mówi się, że kobieta była w stanie dostarczyć szczegółowych informacji na temat intymnych cech fizycznych urzędników. Dzięki temu mogli oni zostać aresztowani.

  źródło: n-tv.de

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest

  9 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ania

  Aż mi się wierzyć nie chcę w te historie

  filuś

  To uwierz. W Polsce brutalnie gwałcili strażnicy więzienni żony osadzonych w więzieniu. Też głośno było. Zostali skazani na 8 lat. Ciekawe czy rok wystarczy im, by się powiesić? Nikt po śmieciach nie zapłacze.

  Franciszek

  Ubogacanie wschodniej części Europy, przez Afrozachodnią część Europy. Nic im nie zrobią, bo byli na służbie

  Pop

  Masakra zeby Policjant zgwalcil?
  Jeszcze troche i ksieza zaczna dzieci gwalcic

  Andrzej

  A nie gwałcą? Czarni pedofile

  Gośka

  Księża już dawno dzieci gwałcą..!

  Lorek

  Ale że co podała? Wielkość pałki czy obfitość spustu jako cechę intymną?

  Andrzej

  Bo w Niemczech to są same babochłopy zobaczyli tak piękna Polkę się nie ma co dziwić. Jak Hitler dawać ich do Polski i gazem chuji

  Antyszwab

  Zaje….. Szwabów

  9
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x