03.07.2020

Nienburg: 19-latka przywiązana do kamienia i wrzucona do rzeki. 5 000 euro nagrody za pomoc w ujęciu morderców!

Ostatnio dodane

Do lekarzy w Niemczech trafiły setki tysięcy wadliwych maseczek ochronnych!

Wszystko wskazuje na to, że do lekarzy w całych Niemczech trafiły setki tysięcy wadliwych maseczek ochronnych. Co więcej, problem...

Koronawirus: Na plaży w Zatoce Lubeckiej uruchomiono sygnalizację świetlną!

Rozpoczęły się wakacje w Szlezwiku-Holsztynie i innych krajach związkowych, a wraz z nimi okres przepełnionych plaż. Aby jednak nie...

Niemcy: Najemcy i wynajmujący powinni wspólnie ponosić koszty renowacji mieszkania

Według Federalnego Trybunału Sprawiedliwości (niem. Bundesgerichtshof, w skrócie BGH) w niektórych przypadkach zarówno najemcy jak i wynajmujący mieszkanie w...

Niemcy: czy znów dojdzie do zmian przepisów dotyczących kar za przekroczenie prędkości?

W Niemczech w kwietniu tego roku wszedł w życie nowy kodeks drogowy (Straßenverkehrsordnung, StVO) przewidujący surowsze sankcje wobec łamiących...

W przypadku zabitej 19-letniej kobiety w powiecie Nienburg policja i prokuratura ogłosiły dzisiaj wyniki autopsji. Zgodnie z jej wynikami Andrea K. została przywiązana do kamiennej płyty na śluzie rzeki Weser w pobliżu Balge i wrzucona żywcem do wody. Prokuratura w Verden wypłaci nagrodę w wysokości 5.000 euro za istotne informacje o sprawcach lub przestępstwie. Ciało zostało odkryte i wydobyte 28 kwietnia.

Specjalny zespół wydziału zabójstw policji postara się ustalić kto stoi za tym brutalnym morderstwem. Funkcjonariusze podkreślają, że z pozoru nieistotne obserwacje mogą być znaczące dla powodzenia śledztwa. Utworzono numer telefonu 0172/2 62 87 14, pod którym można zgłaszać wszelkie wskazówki. Wszystkie informacje będą traktowane jako poufne.

Śledczy szukają odpowiedzi na kilka pytań

Czy ktoś z Was mieszka w okolicy zdarzenia i byłby w stanie odpowiedzieć na poniższe pytania?

  • Kto zaobserwował coś podejrzanego w pobliżu śluzy na kanale rzeki Weser na wysokości miejscowości Balge między 5 a 6 kwietnia 2020 r.?
  • Czy uwagę świadków przyciągnęły pojazdy o numerach rejestracyjnych „NI”, „WTM” (Wittmund) i „FRI” (Fryzja)?
  • Kto widział Andreę K. w Nienburg lub jego okolicach?
  • Kto może udzielić informacji o jej miejscu pobytu i/lub zamieszkania?
  • Kto może udzielić wskazówek na temat nielegalnej prostytucji w rejonie Nienburga?

Ofiara nosiła charakterystyczny tatuaż

Jak ogłosiła policja w połowie maja, 19-latek pochodzi z Schöningen w powiecie Helmstedt. Ofiara posiadała na szyi tatuaż w formie krzyżyka oraz charakterystyczną literkę „P”:

Według rzecznika policji, tatuaż może wskazywać na to, że młoda kobieta mogła mieć kontakty z środowiskiem prostytutek w Hanowerze, jak również w okolicach Bremy.

Władze zakładają, że 19-latka mogła przebywać w międzyczasie w Nordenham (powiat Wesermarsch) i Nienburg lub Drakenburg (powiat Nienburg).

źródło: www.ndr.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Praca w Niemczech

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x