Więcej >>

  Schufa

  Niemcy ogłaszają Czechy, Luksemburg oraz Tyrol obszarami ryzyka!

  Schufa Niemcy

  Dopiero co donosiliśmy o ogłoszenou przez Niemcy 11 nowych regionów na terenie Unii Europejskiej obszarami ryzyka (Rząd federalny Niemiec uznał jedenaście regionów UE obszarami ryzyka!). Zaledwie dwa dni później rząd federalny Niemiec ogłosił całą Republikę Czeską, Luksemburg i austriacką prowincję Tyrol jako obszary ryzyka ze względu na szybko rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem. Lista ryzyka Instytutu Roberta Kocha została odpowiednio zaktualizowana: www.rki.de.

  Oznacza to, że 15 z 27 krajów UE to obecnie przynajmniej częściowo obszary ryzyka, w tym Hiszpania, Czechy i Luksemburg nawet całkowicie. Polska jest jedynym z dziewięciu krajów sąsiadujących z Niemcami, który jeszcze nie został na razie ogłoszony obszarem ryzyka.

  źródło: www.rki.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x