Więcej >>

  Schufa

  Na złomowisku w Bochum spłonęło około 50 samochodów. Sytuacja jest już pod kontrolą

  Schufa Niemcy

  Dzisiaj po południu (14 października) w dzielnicy Gerthe w Bochum doszło do pożaru na złomowisku. Wielką chmurę dymu można było zobaczyć wiele kilometrów od miejsca zdarzenia:

  Straż pożarna Bochum zamieściła na swoim profilu na Facebooku materiał wideo przedstawiający pożar:

  Na terenie złomowiska samochodowego na rogu ulic Daimlerstrasse i Dieselstrasse spłonęło około 50 samochodów. “W tej chwili nie jesteśmy jeszcze w stanie wypowiedzieć się na temat przyczyny pożaru” – wyjaśnia policja w Bochum na prośbę RUHR24. Mieszkańców wokół złomowiska w Bochum poproszono początkowo, aby na wszelki wypadek zamykali okna i drzwi. “Jest to środek czysto zapobiegawczy”, wyjaśniła policja. Aktualnie nie ma już jednak zagrożenia dla mieszkańców i sytuacja jest już pod kontrolą, jak zapewnia straż pożarna, która jest jeszcze na miejscu:

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x