13.07.2020
Strona główna Wiadomości Newsy Mężczyzna, który w Dessau-Roßlau wykorzystał seksualnie 9-letnią dziewczynkę jest już w rękach policji!

Mężczyzna, który w Dessau-Roßlau wykorzystał seksualnie 9-letnią dziewczynkę jest już w rękach policji!

Mężczyzna, który w Dessau-Roßlau wykorzystał  seksualnie 9-letnią dziewczynkę jest już w rękach policji!

W minioną niedzielę policja poszukiwała mężczyzny, który podejrzany był o wykorzystanie seksualne 9-letniej dziewczynki. Do tego zabronionego czynu miało dojść w miejscowości Dessau-Roßlau (Saksonia-Anhalt), na terenie dawnych rosyjskich koszarów przy Lukoer Straße.

Podejrzany jest obcokrajowcem

Nad terenem Roßlau krążył w niedzielę helikopter policyjny, a pozostali funkcjonariusze przeczesywali okolice na piechotę i samochodami. Podejrzewany o wykorzystanie seksualne dziecka uciekał na rowerze. Śledczym udało się około godziny 13 złapać mężczyznę. Jak potwierdziła rzeczniczka policji, podejrzany pochodzi z Nigru.

Funkcjonariusze aż do poniedziałku badali i zabezpieczali wszystkie ślady przestępstwa. Małoletnia ofiara została przesłuchana w obecności rodziców. Prokuratura w Dessau po zebraniu wszystkich dowodów podjęła decyzję i wydała nakaz aresztowania mężczyzny.

Prokurator Frank Pieper potwierdza: „Nakaz aresztowania został wydany w związku z zarzutem poważnego wykorzystania seksualnego. Podejrzany został przeniesiony do aresztu”.

W spontanicznej demonstracji wzięło udział 100 osób

Całe to zdarzenie bardzo wstrząsnęło miejscowością Dessau-Roßlau i wywołało też burzliwe emocje w internecie. Odbyła się nawet spontaniczna demonstracja, w której udział wzięło ok. 100 osób, głównie członkowie prawicowej sceny politycznej.

Źródło: www.bild.de

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x