Więcej

  Maseczki ochronne na twarz: Tutaj kupisz je w Niemczech przez internet!

  Oto gdzie w Niemczech kupicie maseczki ochronne na twarz!

  Polski program do fakturowania w Niemczech

  Maseczki ochronne na twarz z powodu panującej pandemii koronawirusa sprzedają się aktualnie jak świeże bułeczki. Na początku trwania pandemii były one często niedostępne, jednak teraz możemy je zakupić praktycznie na każdym kroku. Najtaniej są one dostępne jednak przez internet. Poniżej znajdziecie linki do niemieckich aptek internetowych, w których można je zakupić po przystępnych cenach.

  Maseczka ochronna na twarz w niemieckiej aptece zur Rose

  W aptece www.zurrose.de możecie aktualnie zakupić trzywarstwową maseczkę ochronną w cenie 10,49 euro za 10 sztuk:

  Zgodnie z opisem na stronie, maseczka chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów podczas mówienia, wydychania, kichania oraz kaszlenia. Maseczka spełnia następujące normy ISO: ISO 13485, ISO9001. Maseczka jest maseczką jednokrotnego użytku.

  Półmaski filtrujące w Aponeo

  Nieco droższą opcją są półmaski filtrujące FFP2, które są dostępne na www.aponeo.de/Atemschutzmaske:

  Głównym celem tych przetestowanych i certyfikowanych masek jest ochrona użytkownika przed zakażeniem. Dostępne są maski ochronne z zaworem wydechowym i bez zaworu wydechowego. Maski bez zaworu filtrują zarówno wdychane, jak i wydychane powietrze i dlatego zapewniają zarówno ochronę osoby, która je nosi, jak i osób trzecich. Aponeo ma w swojej oferci wyłącznie maski bez zaworu, w różnych opakowaniach:

  Maseczka ochronna na twarz w Medpex

  Apteka internetowa www.medpex.de ma swojej ofercie maseczki ochronne podobne do tych dostępnych w DocMorris. Maseczki te mają te same właściwości i spełniają te same normy, jak te sprzedawane w DocMorris:

  Koronawirus – zestawy ochronne

  Oprócz tego niektóre apteki oferują zestawy ochronne. Przykładowo w Aponeo możecie zakupić zestaw składający się z 10 masek ochronnych oraz 1000ml płynu do dezynfekcji rąk. Zestaw kosztuje 44,95 euro i jest dostępny tutaj: www.aponeo.de.

  Z kolei na www.aliva.de jest aktualnie dostępny zestaw ochronny, który zawiera 2 x 50 maseczek oraz 500ml płynu do dezynfekcji rąk za jedyne 49,99 euro: www.aliva.de.

  Półmaski filtrujące w Shop-apotheke

  W shop-apotheke.com są aktualnie dostępne półmaski filtrujące w cenie 127,99 euro za 30 sztuk dostępne pod tym linkiem: www.shop-apotheke.com.

  Zgodnie z informacjami na stronie apteki, każda maska przeciwpyłowa typu FFP2 (95% ochrona filtra) jest wyposażona w 10 wysokowydajnych mikrofiltrujących papierów filtracyjnych i filtr z węglem aktywnym do usuwania unoszących się w powietrzu pyłów, alergenów, do odfiltrowywania zarodników, łusek skóry, zarazków, bakterii i wirusów. Maski są oddychające i przyjazne dla skóry, bez barwników i środków chemicznych.

  Oprócz tego maski spełniają normy Unii Europejskiej EN 149:2001 i A1:2009 i posiadają certyfikat CE oraz N95.

  Dodatkowo 4×10 maseczek trzywarstwowych można zakupic za jedyne 31 euro: www.shop-apotheke.com.

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Znajdź wymarzoną pracę w Niemczech! Atrakcyjne zarobki, różne branże, praca dla par… Sprawdź teraz: praca.dojczland.info.

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  171,478FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Na start w Niemczech

  Przydatne linki

  Niemieckie ubezpieczenia

  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x