Więcej >>

  Schufa

  Maseczki ochronne na twarz: Oto w których niemieckich aptekach internetowych są one aktualnie dostępne!

  Schufa Niemcy

  Maseczki ochronne na twarz z powodu panującej pandemii koronawirusa sprzedają się aktualnie jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, że w większości aptek i sklepów internetowych nie są one na ten moment dostępne. Specjalnie dla Was przejrzeliśmy strony niemieckich aptek internetowych i wybraliśmy te, które aktualnie (16.04.2020) mają na stanie maseczki ochronne. Poniżej znajdziecie odpowiednie linki.

  Oto gdzie w Niemczech kupicie maseczki ochronne na twarz!

  W wielu niemieckich aptekach i sklepach internetowych maseczki ochronne na twarz nie są aktualnie dostępne. Wszystko za sprawą koronawirusa, który spowodował, że ludzie zaczęli je masowo kupować. Na szczęście są jeszcze w Niemczech apteki, które oferują maseczki ochronne na twarz. Przeczytajcie, o które apteki chodzi i za ile można w nich kupić maseczki.

  Maseczka ochronna na twarz w niemieckiej aptece zur Rose

  W aptece www.zurrose.de możecie aktualnie zakupić trzywarstwową maseczkę ochronną na twarz w cenie 11,99 euro za 10 sztuk:

  Zgodnie z opisem na stronie, maseczka chroni przed rozprzestrzenianiem się wirusów podczas mówienia, wydychania, kichania oraz kaszlenia. Maseczka spełnia następujące normy ISO: ISO 13485, ISO9001. Maseczka jest maseczką jednokrotnego użytku.

  Półmaski filtrujące w Aponeo

  Nieco droższą opcją są półmaski filtrujące FFP2, które są dostępne na www.aponeo.de/Atemschutzmaske:

  Głównym celem tych przetestowanych i certyfikowanych masek jest ochrona użytkownika przed zakażeniem. Dostępne są maski ochronne z zaworem wydechowym i bez zaworu wydechowego. Maski bez zaworu filtrują zarówno wdychane, jak i wydychane powietrze i dlatego zapewniają zarówno ochronę osoby, która je nosi, jak i osób trzecich. Aponeo ma w swojej oferci wyłącznie maski bez zaworu, w różnych opakowaniach:

  Maseczka ochronna na twarz w Medpex

  Apteka internetowa www.medpex.de ma swojej ofercie maseczki ochronne podobne do tych dostępnych w DocMorris. Maseczki te mają te same właściwości i spełniają te same normy, jak te sprzedawane w DocMorris:

  10 sztuk możecie zakupić na www.medpex.de/Gesichtsmaske za 11,99 euro.

  Koronawirus – zestawy ochronne

  Oprócz tego niektóre apteki oferują zestawy ochronne. Przykładowo w Aponeo możecie zakupić zestaw składający się z 5 masek ochronnych oraz 100ml płynu do dezynfekcji rąk. Zestaw kosztuje 54,90 euro i jest dostępny tutaj: www.aponeo.de/Schutzset.

  Z kolei na www.aliva.de jest aktualnie dostępny zestaw ochronny, który zawiera 2 x 5 par gumowych rękawiczek jednorazowych, 100ml płynu do dezynfekcji rąk oraz 10 jednorazowych maseczek ochronnych na twarz i okularów ochronnych za jedyne 24,99 euro. Zestaw można zakupić tutaj: www.aliva.de. Wystarczy wpisać “Infektionsschutzset”.

  Półmaski filtrujące w Shop-apotheke

  W www.shop-apotheke.com są aktualnie dostępne półmaski filtrujące w cenie 7,99 euro za sztukę: www.shop-apotheke.com/Gesichtsmaske.

  Zgodnie z informacjami na stronie apteki, każda maska przeciwpyłowa typu FFP2 (95% ochrona filtra) jest wyposażona w 10 wysokowydajnych mikrofiltrujących papierów filtracyjnych i filtr z węglem aktywnym do usuwania unoszących się w powietrzu pyłów, alergenów, do odfiltrowywania zarodników, łusek skóry, zarazków, bakterii i wirusów. Maski są oddychające i przyjazne dla skóry, bez barwników i środków chemicznych.

  Oprócz tego maski spełniają normy Unii Europejskiej EN 149:2001 i A1:2009 i posiadają certyfikat CE oraz N95.

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x