Dziś rano około godziny 6, służby specjalne zrobiły nalot na mieszkanie 33-letniej Niemki, z pochodzenia Libanki. Sytuacja miała miejsce w Essen. Kobiecie zarzuca się bezpodstawne pobieranie świadczeń socjalnych – i to przez ładnych kilka lat. Akcję koordynował specjalny zespół ds. kryminalnych. Podejrzewa się, że kobieta jest członkinią kryminalnego klanu.

Polski program do fakturowania zgodny z niemieckimi przepisami

Wszystko wydało się przez drobne przewinienie drogowe

Sprawa wyszła na jaw kilka miesięcy temu przy okazji utrudnień w ruchu drogowym. Wtedy kobieta krzyczała na policjantów i ich obrażała. To spowodowało wszczęcie dochodzenia. Okazało się, że jak na 33-latkę, pobierającą świadczenia socjalne, jest ona dość dobrze, a wręcz luksusowo ubrana.

Drogi mercedes w garażu

Podczas dzisiejszych przeszukiwań mieszkania podejrzanej, służby znalazły na miejscu drogą biżuterię, luksusowe torebki damskie, dwie maczety, kamizelkę ochronną oraz zakazany kastet. W garażu podziemnym w centrum miasta, policjanci znaleźli dodatkowo drogiego mercedesa CL500, który jest jej własnością. Służby specjalne przeprowadziły akcję, ponieważ podejrzewano, że w mieszkaniu 33-latki mogą się znajdować osoby niebezpieczne i uzbrojone.

Podejrzana musiała się udać na komisariat policji celem złożenia wyjaśnień, później ją wypuszczono.

Źródło: www.derwesten.de

 • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Praca w Niemczech

  1
  Dodaj komentarz

  avatar
  1 Wątki komentarzy
  0 Odpowiedzi w wątku
  0 Followers
   
  Komentarz z największą ilością reakcji
  Najgorętsze wątki
  1 Autorzy komentarzy
  Daniel Ostatnio komentujący
    Włącz powiadomienia o nowych komentarzach  
  najnowszy najstarszy Najlepiej oceniany
  Powiadom o
  Daniel
  Gość
  Daniel

  Jaka Niemka ???? To Libanka