Więcej >>

  Praca w Niemczech

  Kierowca spadł 16 metrów w dół parkingu lotniska w Düsseldorfie i przeżył! [WIDEO]

  Praca w Niemczech

  W sobotę 33-letni kierowca spadł swoim samochodem około 16 metrów w dół na parkingu lotniska w Düsseldorfie. Przeżył wypadek z drobnymi obrażeniami.

  Mężczyzna uciekał przed policją

  Jak donosi policja mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Kierowca BMW zwrócił uwagę policji swoim stylem jazdy już na A52 w okolicach węzła Essen-Rüttenscheid kierowca BMW. Policjanci wydali polecenie o podążaniu za ich pojazdem. Mężczyzna jednak nie zatrzymał się i kontynuował swoją podróż po autostradzie.

  Policjanci podążyli za pojazdem na A44, z której kierowca zjechał w kierunku lotniska w Düsseldorfie. W rejonie Terminalu A pojazd nagle zjechał z drogi, przebił się przez metalową balustradę i spadł z wysokości około 16 metrów do leja ślimaka parkingowego, co widać na poniższym wideo:

  Na kolejnym nagraniu widzimy, że pojazd został mocno uszkodzony:

  Kierowca został tylko lekko ranny

  Kierowca został tylko lekko ranny. Służby ratownicze zabrały go do szpitala. Badanie na obecność alkoholu we krwi mężczyzny dało wynik pozytywny.

  Zniszczony samochód został wyciągnięty przez dźwig. Policja szacuje szkody majątkowe na około 13.000 euro. Dochodzenie jest nadal w toku.

  źródło: www.rp-online.de

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  Nasza redakcja poleca

  ILS – Institut für Lernsysteme – zamów bezpłatny katalog z wszystkimi kursami oferowanymi przez ILS i zdobądź dodatkowe kwalifikacje na wybranym przez siebie kierunku! Np. 12-miesięczny kurs na opiekuna/-ki osób starszych (Altenbetreuung – Betreuungskraft), język niemiecki w zawodzie (Deutsch im Beruf), programista JAVA (Geprüfte/r Programmierer/in (ILS) – Java), kosmetyczka (Geprüfte/r Kosmetiker/in) i wiele innych!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x