02.08.2020

Kierowca spadł 16 metrów w dół parkingu lotniska w Düsseldorfie i przeżył! [WIDEO]

Ostatnio dodane

Kamizelka odblaskowa w Niemczech i w Europie – regulacje, kary i najważniejsze informacje!

Kamizelka odblaskowa, w Niemczech nazywana "Warnweste", to obowiązkowy element wyposażenia samochodu służący bezpieczeństwu kierowcy oraz pasażerów pojazdów mechanicznych. Ale...

14 najciekawszych atrakcji turystycznych w Bawarii, które trzeba zobaczyć!

Bawaria to kraj związkowy o wielu obliczach. Atrakcje turystyczne Bawarii są równie różnorodne – od pięknych miast pełnych niesamowitych...

Ogródek działkowy w Niemczech – koszty oraz najważniejsze informacje!

Praca w ogródku działkowym to jedno z ulubionych zajęć ludzi w każdym wieku oraz rodzin przez cały rok. Uprawianie...

Oto jak przedłużyć termin złożenia zeznania podatkowego w Niemczech!

Nie każdy jest w Niemczech zobowiązany do złożenia zeznania podatkowego. Jednak każdego roku wielu podatników jest zaskoczonych, że prawie...

W sobotę 33-letni kierowca spadł swoim samochodem około 16 metrów w dół na parkingu lotniska w Düsseldorfie. Przeżył wypadek z drobnymi obrażeniami.

Mężczyzna uciekał przed policją

Jak donosi policja mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Kierowca BMW zwrócił uwagę policji swoim stylem jazdy już na A52 w okolicach węzła Essen-Rüttenscheid kierowca BMW. Policjanci wydali polecenie o podążaniu za ich pojazdem. Mężczyzna jednak nie zatrzymał się i kontynuował swoją podróż po autostradzie.

Policjanci podążyli za pojazdem na A44, z której kierowca zjechał w kierunku lotniska w Düsseldorfie. W rejonie Terminalu A pojazd nagle zjechał z drogi, przebił się przez metalową balustradę i spadł z wysokości około 16 metrów do leja ślimaka parkingowego, co widać na poniższym wideo:

Na kolejnym nagraniu widzimy, że pojazd został mocno uszkodzony:

Kierowca został tylko lekko ranny

Kierowca został tylko lekko ranny. Służby ratownicze zabrały go do szpitala. Badanie na obecność alkoholu we krwi mężczyzny dało wynik pozytywny.

Zniszczony samochód został wyciągnięty przez dźwig. Policja szacuje szkody majątkowe na około 13.000 euro. Dochodzenie jest nadal w toku.

źródło: www.rp-online.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).
Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x