Dramat Niemieckiej rodziny na Teneryfie – przeżył tylko 5-latek! Co wydarzyło się na wyspie?

0
7703

Niemiec najprawdopodobniej zamordował swoją żonę i starszego syna na Teneryfie – młodszy syn był świadkiem tragedii.

Zdezorientowany 5-latek nie mówiący po hiszpańsku

Jak zeznają świadkowie, małego chłopca znaleźli na zalesionym terenie hiszpańskiej wyspy. Chłopiec wyglądał na zagubionego. 5-latek był kompletnie zdezorientowany i płakał. Nie mówił po hiszpańsku, więc ludzie, którzy go znaleźli, zawołali na pomoc sąsiadkę władającą językiem niemieckim. Kobieta po tym, co usłyszała od chłopca, natychmiast wezwała policję. Dopiero wtedy okazało się, jaki dramat rozegrał się na jego oczach. Chłopiec zeznał, że ojciec zaprowadził jego rodzinę do jaskini i tam ich brutalnie zaatakował. Doszło do przemocy, 5-latek widział dużo krwi, ale na szczęście udało mu się uciec z jaskini.

Po tym jak policja wysłuchała wersji zdarzeń chłopca, natychmiast wszczęto akcję poszukiwawczą. Stu funkcjonariuszy przeczesało okolicę, aż dotarli do jaskini w regionie Adeje i znaleźli tam zwłoki matki oraz jej 10-letniego syna (brat chłopca, który przeżył tragedię).

Ojciec zatrzymany

Ojca rodziny zatrzymano w mieszkaniu w Adeje. 43-latek podczas zatrzymania stawiał opór, nie kooperował z policją. Nie można wykluczyć, że mężczyzna miał swój udział w śmierci żony i dziecka. Jednak jakie są dokładne przyczyny śmierci, wyjaśni dopiero sekcja zwłok. Na razie wiele pytań pozostaje otwartych.

Jak wynika z danych urzędowych, podczas przesłuchania podejrzany zaprzeczył, jakoby miał mieć coś wspólnego ze śmiercią żony i syna. Zapewniał, że obydwoje jeszcze żyli, gdy opuszczał jaskinię. Jak przyznaje rzecznik miejscowej policji „w tej sprawie jest jeszcze wiele do wyjaśnienia”.

Rodzina pochodzi najprawdopodobniej z niemieckiej miejscowości Traunstein

Jak podaje „El Pais”, rodzina pochodzi z Traunstein. Ponoć 39-letnia matka wraz z chłopcami przybyła na Teneryfę, aby odwiedzić żyjącego tam ojca chłopców. Dotarli na miejsce w Poniedziałek Wielkanocny. 5-latek powiedział policji, że jego ojciec już od dłuższego czasu mieszka na stałe na Teneryfie, a rodzina z Niemiec regularnie go odwiedza. Zatrzymany mężczyzna nie miał do tej pory w Hiszpanii postawionych żadnych zarzutów dotyczących przemocy domowej.

Źródło: www.rtl.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

    Praca w Niemczech

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here