16.07.2020
Strona główna Wiadomości Newsy Niemcy: 5-latka od lat nie widziała światła dziennego – prokuratura wszczęła dochodzenie!

Niemcy: 5-latka od lat nie widziała światła dziennego – prokuratura wszczęła dochodzenie!

Niemcy: 5-latka od lat nie widziała światła dziennego – prokuratura wszczęła dochodzenie!

5-letnia dziewczynka z miejscowości Eberswalde (Brandenburgia) podobno od lat nie widziała światła dziennego! Tak donosi Märkische Oderzeitung (w skrócie MOZ). Dziecko przez ostatnie dwa lata było zdane samo na siebie. Takie informacje przekazała gazeta powołując się na dane ze szpitala. Prokurata wszczęła teraz dochodzenie w tej sprawie.

Dziewczynka jest mocno opóźniona w rozwoju

5-latka została w okresie świątecznym przewieziona do szpitala Immanuel-Klinikum w Bernau. Jest mocno opóźniona w rozwoju – zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dziecko sprawia wrażenie bardzo zaniedbanego. Właściciel kliniki nie chciał udzielić gazecie MOZ żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Urząd ds. młodzieży (niem. Jugendamt) uczestniczył w przyjęciu dziecka do szpitala. Okazało się, że w rodzinie jest jeszcze dwoje innych zaniedbanych dzieci – to starsze rodzeństwo dziewczynki. Obydwoje trafili do odpowiednich placówek zajmujących się pomocą młodzieży.

Źródło: www.rtl.de

Obserwuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy najpopularniejszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioletta

Gdyby to było Polskie dziecko od razu by zabrali a tu jak by nic sie nie stało 5 lat gdzie był wtedy urząd od spraw nieletnich zgroza i syf

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x