08.08.2020

MAG-NES care for you – Praca dla Opiekunek w Niemczech

E-mail: info@mag-nes.pl
Strona internetowa:
Numer telefonu: 570108101
Opis firmy:

Agencja pracy MAG-NES oferuje legalną pracę w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych na terenie Niemiec u sprawdzonych i zaufanych rodzin niemieckich. Oferujemy umowę z MAG-NES, druk A1 wydawany przez ZUS, odprowadzenie składek ZUS oraz druk RMUA. MAG-NES jest agencją zatrudnienia legitymującą się certyfikatem o numerze 13579 .

Pomagamy znaleźć pracę osobom bezrobotnym lub szukającym nowych wyzwań na rynku pracy. MAG-NES oferuje możliwość podjęcia pracy zarobkowej za granicą. Dzięki nam możesz wyjechać do Niemiec w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych.

MAG-NES przyciąga nie tylko pracę, ale także wiedzę. Z nami skutecznie nauczysz się języka angielskiego i niemieckiego. Znajomość języków obcych zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy nie tylko za granicą, ale także w Polsce. Oferujemy rzetelne przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego oraz międzynarodowych certyfikatów Cambridge. Oferujemy profesjonalne kształcenie językowe z zakresu Business English na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki