31.05.2020

Red Oak Tattoo – Studio Tatuazu

  1. Powrót do listy wizytówek
Strona internetowa:
Numer telefonu: +491741848143
Adres:
Im Hopfengarten 2, Nettetal, Niemcy
Opis firmy:
Czy tatuaże można kochać? Na pewno! Wiemy, że są one również sposobem na wyrażenie swojej indywidualności, przepisem na życie i wspaniałym hobby. Udowadniamy to każdego dnia.
Z tej miłości powstało studio Red Oak Tattoo. Jest ono połączeniem pasji, zachwytu tą ponadczasową sztuką oraz determinacji kilku kreatywnych i wybiegających poza własne granice osób.
Charakteryzuje nas sterylność na najwyższym poziomie, światowej klasy sprzęt do tatuowania, najlepsze dostępne na rynku tusze, środki znieczulające oraz artyści o niepodważalnym talencie.
Wszystkie projekty tatuaży są przez nas indywidualne omawiane i przygotowywane w oparciu o Twoje wskazówki i wytyczne. Jest to o tyle dla nas ważne, o ile dla Ciebie istotne jest wyjść od nas z dobrze przemyślanym i wykonanym wzorem.
Profesjonalne podejście naszych specjalistów nie kończy się na samym procesie tatuowania. Gwarantujemy odpowiednią opiekę przed, w trakcie jak i po. Dodajmy do tego niepowtarzalną atmosfera i wyjątkowość tego miejsca – wszystko to dla Twojego pełnego zadowolenia.
Przyjdź i daj się oczarować!
Od nas, dla Ciebie – Red Oak Tattoo.
www.redoaktattoo.com
www.instagram.com/redoaktattoo/
www.facebook.com/redoaktattoo/

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!