31.05.2020

Tani transport Polska – Niemcy od 1 zł

  1. Powrót do listy wizytówek
Strona internetowa:
Adres:
Warszawa, Polska
Opis firmy:

Posiadamy pakiet promocji. 5% zniżki na wszystkie przejazdy. Już po pierwszym zakupie biletu, wysyłamy na Twoją pocztę kod promocyjny, na wszystkie kolejne przejazdy. Co 7 podróż z nami 10% taniej, 8 zawsze za 1 zł !  

Transport osób Polska Niemcy od drzwi do drzwi. Przyjeżdżamy po Ciebie i zawozimy pod wskazany adres. Jeździmy bez przesiadek, zawsze możliwie najszybciej do celu. Bezpiecznie i komfortowo.

Jeździmy na zaznaczonym obszarze: https://www.drivebus.pl/trasa W Polsce obsługujemy następujące województwa: mazowieckie, łódzkie, kujawsko - pomorskie, wielkopolskie. W Niemczech jeździmy m.in. do takich miast jak: Berlin, Lipsk, Hannower, Kolonia, Essen, Dortmund.

Jeździmy tylko najnowszymi samochodami z roczników 2019 Renault Trafic Grand Passenger. Wygodne siedzenia, klimatyzacja, wifi oraz gniazdka przy każdym siedzeniu. Auta posiadają dużo miejsca na bagaże. Wszystkie samochody mają pełen pakiet ubezpieczenia na Europę: OC, AC, NNW, Assistance.

Serdecznie zapraszamy 

Kategoria:

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki

Praca w Niemczech

Polskie firmy w Niemczech

Szukasz polskojęzycznego tłumacza, prawnika lub doradcę podatkowego w Niemczech? Nasz katalog zawiera adresy wielu firm polskojęzycznych działających na terenie Niemiec. Wyszukaj specjalistę, który pomoże Ci w języku polskim! Jeśli sam prowadzisz działalność na terenie Niemiec i chcesz zareklamować się za darmo, to dodaj wizytówkę na Dojczland.info i dotrzyj do tysięcy Polaków mieszkających w Niemczech!