12.08.2020

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.

Numer telefonu: 32 725 20 73
Fax: -
Adres:
Ks. G. Augustynika 1A/38 Dąbrowa Górnicza
Kategoria:
Opis firmy:

Kancelaria prawna jest prowadzone przez adwokata Seweryna Pytlewskiego i posiada siedzibę główną w Dąbrowie Górniczej oraz Jastrzębiu-Zdroju. Usytuowanie kancelarii zapewnia możliwość dogodnego korzystania z jej usług przez klientów mieszkających na Górnym Śląsku. Jednakże w świadczonych usługach prawniczych kancelaria nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tego obszaru lecz świadczy czynności na rzecz klientów na terenie całego kraju jak również zagranicą.  Do szeroko pojętych usług wykonywanych przez adwokata należy zaliczyć:

 • udzielanie porad prawnych,
 • sporządzanie opinii prawnych i analiz prawniczych,
 • sporządzanie pism procesowych w tym odwołań i pozwów,
 • redagowanie umów cywilnych,
 • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych,
 • obronę klientów w procesach karnych.

W celu zapewnienie kompleksowej ochrony prawnej udzielanej klientom kancelaria współpracuje z wieloma podmiotami takimi jak: biura detektywistyczne, kancelarie notarialne, biura tłumaczeń biegłych tłumaczy. Z tej przyczyny  świadczone usługi mają charakter kompletny i klient nie musi się martwić o inne dodatkowe czynności nie będące pomocą prawną. Do wiodących dziedzin prawa w których praktykuje adwokat zaliczyć należy:

 1. prawo spadkowe,
 2. prawo pracy,
 3. prawo ubezpieczeń społecznych,
 4. prawo gospodarcze,
 5. prawo nieruchomości,
 6. prawo karne i karnoskarbowe
 7. prawo cywilne.

Kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz konsumentów w tym na stale przebywających poza granicami kraju w tym również na terenie RFN. Wszelkie czynności wykonywane na rzecz klientów są spełniane za zachowaniem najwyższego stopnia poufności. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi kancelarii zamieszczonym na jej stronie internetowej. Do zobaczenia.

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki