Obława na przestępcę seksualnego w Dolnej Saksonii – policja ostrzega obywateli.

  Kategoria:

  Policja poszukuje przestępcy seksualnego w Dolnej Saksonii. Obywatele powinni trzymać się z dala od tego mężczyzny.

  Ucieczka niebezpiecznego więźnia

  Policja w powiecie Emsland w Dolnej Saksonii poszukuje obecnie przestępcy seksualnego, który uciekł z więzienia w Meppen. Mężczyźnie udało się uciec w czwartek po południu podczas eskortowanego wyjścia.

  Istnieją przesłanki, że zbieg może obecnie przebywać w sąsiednim okręgu Leer. Jednak jego poszukiwania jak dotąd nie przyniosły rezultatu.

  Oto jak opisywany jest zbieg

  Policja opisuje poszukiwanego w następujący sposób: Ma 1,72 metra wzrostu, siwe wąsy i przerzedzone siwoblond włosy. W momencie zaginięcia mężczyzna miał na sobie czerwoną koszulkę z krótkim rękawem i niebieskie dżinsy.

  Policja ostrzega przed kontaktem z uciekinierem

  Policja opublikowała najnowsze zdjęcie mężczyzny w swoim komunikacie prasowym. Jeśli zobaczycie zbiega, władze pilnie radzą zachować dystans i natychmiast zadzwonić na policję pod numer 110.

  Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji na temat możliwego miejsca pobytu uciekiniera, proszeni są również o kontakt z policją w Leer pod numerem 0491 / 97690-222.

  Ogólnym celem przymusowego umieszczenia sprawcy w zamknięciu jest, z jednej strony, ochrona społeczeństwa przed kolejnymi poważnymi przestępstwami popełnianymi przez skazanego. Z drugiej strony, osoby takie powinny mieć w przyszłości możliwość prowadzenia życia bez popełniania przestępstw, w sposób społecznie odpowiedzialny. W Dolnej Saksonii za przymusowe umieszczenie sprawcy w zamknięciu odpowiedzialne są zakłady karne w Meppen i Rosdorf.

  Źródło: www.t-online.de

  Obserwuj Dojczland.info i bądź na bieżąco:

  196,777FaniLubię
  24,300ObserwującyObserwuj
  315ObserwującyObserwuj
  Obserwuj
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x