Berliner Zeitung wymienia Dojczland.info jako wiarygodne źródło informacji o COVID-19 w Niemczech!

Berliner Zeitung, największy berliński dziennik i jedyna wschodnioniemiecka gazeta wydawana w całych Niemczech, wymienił Dojczland.info jako pewne i wiarygodne źródło informacji o koronawirusie w Niemczech. Nakład Berliner Zeitung sięga ponad 190 tysięcy egzemplarzy, a internetowa wersja gazety jest odwiedzana przez średnio 6 mln użytkowników miesięcznie!

Polski portal dla Polaków w Niemczech wyróżniony przez Berliner Zeitung

Artykuł, w którym zostaliśmy wyróżnieni pochodzi wprawdzie z 30 października 2020 roku, lecz dopiero teraz przypadkiem na niego natrafiliśmy. Autor krytykuje w nim nieaktualność informacji w innych językach odnośnie sytuacji związanej z COVID-19 na oficjalnej stronie miasta/kraju związkowego Berlin (berlin.de). Portal dla Polaków w Niemczech Dojczland.info został w nim wymieniony jako wiarygodne i pewne polskojęzyczne źródło informacji odnośnie koronawirusa w Niemczech. Wprawdzie w nazwie naszego portalu wkradła się drobna literówka, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla obcokrajowców nie jest ona łatwa do zapisania. Umieszczony w artykule link działa jednak poprawnie: www.berliner-zeitung.de.

Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

Nauka języka niemieckiego? Babbel.com – wypróbuj przez 7 dni za darmo!

4 KOMENTARZE

Obserwuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy najpopularniejszy
Inline Feedbacks
View all comments
Domini

Bo to prawda ,lubię czytać wasze artykuły bo są super wiarygodne

Marcin

Szkoda, że walnęli literówkę

Brawo

Brawo! Serdecznie gratuluję wam! Oby tak dalej 🙂

Ula

Ja również cenię was za wiarygodne informacje

188,242FaniLubię
5,205ObserwującyObserwuj

Na start w Niemczech

4
0
Co o tym myślisz? Skomentuj!x
()
x