W Niemczech jakiś czas temu zapadła decyzja o wprowadzeniu obowiązku szczepień dla lekarzy i pielęgniarek. Jednak w wielu krajach związkowych nadal do końca nie wiadomo, w jaki sposób ma to być realizowane. Nadrenia-Palatynat właśnie przedstawiła konkretny plan działań, którego podstawą jest specjalny portal internetowy i system surowych sankcji.
Niezaszczepionym pracownikom grozić będzie kara pieniężna w wysokości 500 euro
Alexander Schweizer (SPD), minister spraw społecznych Nadrenii-Palatynatu, zapewnił, że obowiązek szczepień dla określonych grup zawodowych w tym kraju związkowym zostanie wprowadzony na czas. Od 15 marca niezaszczepionym pracownikom domów spokojnej starości, szpitali i gabinetów lekarskich będzie grozić kara w wysokości 500 euro, a także zakaz wstępu i zatrudnienia.
Rząd Nadrenii-Palatynatu uruchomi specjalny portal internetowy, za pośrednictwem którego instytucje będą mogły zgłaszać pracowników, którzy nie zaszczepili się przeciwko koronawirusowi. Ci będą mieli wówczas dwa tygodnie na to, by przedstawić na przykład względy medyczne, które przemawiają przeciwko poddaniu się przez nich szczepieniu na COVID-19. Jeżeli osoby te nie przedstawią takiego uzasadnienia lub jeśli okaże się ono niewystarczające, będą musiały zapłacić karę w wysokości 500 euro.
Obowiązek szczepień przeciwko koronawirusowi dotyczy wszystkich osób, które regularnie lub przez dłuższy czas pracują w placówkach służby zdrowia i domach opieki
W konsekwencji osoby te nie będą już mogły wejść do swojego zakładu pracy, co „prawdopodobnie bezpośrednio” przełoży się na utratę prawa do wynagrodzenia, jak powiedział Clemens Hoch, minister zdrowia Nadrenii-Palatynatu. Osoby, które będą podejmować pracę w branży opiekuńczej lub medycznej dopiero po 15 marca, będą musiały być zaszczepione. Władze Nadrenii-Palatynatu wychodzą z założenia, że uchwalone przepisy dotyczące obowiązku szczepień dla określonych grup zawodowych nie mogą pozostać jedynie na papierze.
Obowiązek ten dotyczy wszystkich osób, które regularnie lub przez dłuższy czas pracują w takich instytucjach, w tym także na przykład fryzjerów, którzy świadczą usługi dla mieszkańców domów opieki lub rzemieślników wykonujących prace remontowe. Zwolnieni z obowiązku szczepienia są natomiast kurierzy, którzy wchodzą do tych obiektów tylko na krótki czas.
Źródło: www.n-tv.de
Leck mich am Arsch!!!
Ich habe schon 4G.
Geimpft, Geboostet, Getestet,Genesen.
Ich will nicht 5 G haben
Gestorben!!!!!!!
A tak po polsku już zapomnieli 😳
Nie da się, bo tyle G nie będzie
hahah powodzenia! Zmienia zdanie jak personelu zacznie brakowac
Dlatego jest to robione krok po kroku.Gdyby rzeczywiście potrz3ba taka była, zrobiono by to juz na początku. Zauważcie, że oni wprowadzają to ,na co ludzie sie najpierw godzą. Później jest krok nastepny,następny. I tak do całkowitego zniewolenia ludzkości przez Nowy Światowy Rząd Masonerii Żydowskiej.