Rząd Niemiec chce przedłużyć możliwość wprowadzania ograniczeń wjazdu do kraju także po pandemii

  Rząd Niemiec chce zmienić ustawę o ochronie przed zakażeniami, tak aby ograniczenia wjazdu mogły obowiązywać także po pandemii. “Chcemy zdecydować w przyszłym tygodniu, że warunki wjazdu, które zostały ustalone przez ministra zdrowia Jensa Spahna, mogły nadal obowiązywać, nawet jeśli sytuacja epidemiologiczna o zasięgu krajowym nie będzie już istniała”, powiedział “Welt am Sonntag” rzecznik grupy parlamentarnej SPD, Johannes Fechner.

  Możliwe wprowadzenie obowiązku testów i kwarantanny przy wjeździe

  Dotyczyć to może zakazu transportu z obszarów występowania wariantów wirusa i wprowadzenie obowiązkowych testów i kwarantanny przy wjeździe do Niemiec. W tym celu CDU/CSU i SPD w Bundestagu planują jeszcze przed przerwą wakacyjną nowelizację ustawy o ochronie przed zakażeniami (niem. Infektionsschutzgesetz), która umożliwiłaby utrzymanie ograniczeń wjazdu przez okres do dwunastu miesięcy, nawet jeśli z końcem września wygaśnie przedłużony niedawno “stan epidemii o zasięgu krajowym” – donosi Welt am Sonntag. “Nie widzę w tym przypadku ryzyka nadużyć, ponieważ przepisy dotyczące wjazdu nie są istotnym wkraczaniem w prawa podstawowe”, powiedział Fechner.

  źródło: www.tagesschau.de

  Oferty pracy w Niemczech. Więcej na: praca.dojczland.info

  Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

  2 KOMENTARZE

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  2 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Marta

  A kiedy ogranicza wjazdu na pontonach!!!!????😠😲😠😲😠

  Prawda

  Tego nie ograniczą, ponieważ cała zaplanowana akcja która krok po kroku ogranicza ludność Europy a żadnych ograniczeń nie przewiduje dla pontonów-jest finansowana przez Georga Sorosa i masonerie żydowską,która rości sobie prawo stworzenia nowego światowego porządku. Historia naszego zniewolenia pisze się na naszych oczach.Krok po kroku

  188,277FaniLubię
  5,205ObserwującyObserwuj

  Na start w Niemczech

  2
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x