fbpx
30.03.2020

Miss Niemiec 2020 została 35-letnia właścicielka sklepu internetowego! W jury Anna Lewandowska

Ostatnio dodane

Osoby wjeżdżające do Niemiec nie muszą się poddawać kwarantannie!

Wbrew aktualnie krążącym pogłoskom, w Niemczech nie obowiązuje na razie ogólnokrajowy obowiązek kwarantanny dla osób przyjeżdżających do Niemiec z...

Niemiecka telewizja online – dowiedz się gdzie oglądać i za ile!

Niemiecka telewizja online Przez długie lata prywatne stacje telewizyjne, takie jak RTL, VOX, czy Pro7 można było odbierać w Niemczech...

58.654 potwierdzonych zakażeń koronawirusem w Niemczech, 456 zgonów

Liczba pacjentów zarażonych i zmarłych na koronawirusa w Niemczech nadal gwałtownie wzrasta. Do tej pory dnotowano dziesiątki zgonów na...

Angela Merkel: Obostrzenia z powodu koronawirusa będą obowiązywały przynajmniej do 20 kwietnia!

Zostań w domu, unikaj kontaktu - i bądź cierpliwy: Kanclerz Angela Merkel zwróciła się do obywateli o dalszą pomoc...

Miss Niemiec 2020 została Leonie von Hase, 35-latka pochodząca z Kiel. Tegoroczny konkurs odbył się w minioną sobotę w Europa-Parku w Rust.

Miss Niemiec 2020 jest właścicielką sklepu internetowego

Leonie von Hase jest przedsiębiorcą internetowym – prowadzi sklep internetowy z odzieżą vintage – i matką trzyletniego dziecka. Drugie i trzecie miejsce zajęły Lara Runarsson (22, Miss Bawarii) i Michelle-Anastasia Masalis (23, Miss Hamburga).

W 2020 roku zasady konkursu piękności zostały znacząco zmienione. Teraz chodzi bardziej o osobowość niż „tylko” o piękno. Leonie von Hase jest najstarszą „Miss Niemiec” w historii – kobieta zdobyła tytuł najpiękniejszej Niemki roku 2020 w wieku 35 lat. Ale nie jest to jedyna premiera w 2020 roku: po raz pierwszy w historii konkursu wzięła w nim udział kandydatka w ciąży.

W jury konkursu zasiadła m.in. Anna Lewandowska

W tym roku po raz pierwszy jury składało się tylko z kobiet. Oprócz tego 18. finał „Miss Niemiec” odbył się po raz drugi w Europa-Park Arena, tym razem pod hasłem „Empowering Authentic Women”. W jury zasiadły Anna Lewandowska, Frauke Ludowig, Ann-Katrin Schmitz, Dagmar Wöhrl, Angela Meier-Jakobsen i Sofia Tsakiridou. Jana i Thore Schölermann były gospodarzami pokazu.

źródło: rtl.de

  • Wszelkie treści publikowane na stronie są chronione zgodnie z przepisami niemieckiego prawa autorskiego, Urheberrechtsgesetz (§ 52 ff UrhG).

Praca w Niemczech

Dodaj komentarz

avatar
  Obserwuj  
Powiadom o