Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  Polski program do fakturowania w Niemczech!

  1. Psycholog i Doradca MPU w Berlinie i Online
  Psycholog w Berlinie & Online
  Numer telefonu: +49 1783747052
  Adres:
  Zauritzweg
  Kategoria:
  Opis firmy:

  Witam serdecznie. Jestem psychologiem, pedagogiem, doradcą MPU, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  Wspieranie człowieka w rozwoju osobistym i zawodowym oraz w trudnych momentach w jego życiu jest moją misją. Podczas sesji indywidualnych i szkoleń, koncentruję się, aby polepszyć funkcjonowanie i samopoczucie moich klientów. Każdy człowiek zasługuje, aby żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi potrzebami, wartościami i realizował swój potencjał. Dzielę się z klientami pokładami motywacji. Inspiruję!
  W swojej pracy łączę wiedzę i umiejętności psychologiczne, pedagogiczne, coachingowe, terapeutyczne i trenerskie prowadząc gabinet psychologiczno-coachingowy w Berlinie w języku polskim i niemieckim. Mój dorobek obejmuje blisko 3600 godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowo jak i indywidualnie.
  Pracuję sprawdzonymi i bezpiecznymi technikami, opartymi o rzetelną wiedzę psychologiczną. Pracuję w oparciu o nurt terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, kodeks etyczny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz metodologię i standardy QRC – Qualitätsring Coaching und Beratung.

  Oferta gabinetu Berlin Mitte & ONLINE:
  • konsultacje psychologiczne i sesje coachingowe - współpraca z niemieckimi kasami chorych i urzędem pracy JobCenter,
  • doradztwo psychologiczne - przygotowanie do badania MPU/Alkoholowy-/Narkotykowy program abscynencyjny wymagany do badania MPU,
  • kursy Stressmanagement/Prewencja wypalenia zawodowego/Wzmocnienie poczucia własnej wartości - współpraca z niemieckimi kasami chorych,
  • pierwsza bezpłatna konsultacja telefoniczna.
  Szczegółowe informacje i kontakt: www.malolepsza-praxis.de

  Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki