Polska pomoc domowa podejrzana o zabicie podopiecznego w Niemczech!

1
2870

30-letnia Aneta Kurkowska jest podejrzana o zabicie 87-letniego podopiecznego z Dinslaken. Kobieta miała mu podać śmiertelną dawkę środka przeciwbólowego.

Podejrzana została zatrzymana na terenie Badenii-Wirtembergii

Podejrzana została zatrzymana w marcu na terenie Badenii-Wirtembergii i przebywa w areszcie śledczym. Informacje zostały przekazane dzisiaj przez prokuraturę z Duisburga.

Jak wynika z relacji policji, kobieta pracowała u mężczyzny w grudniu przez okres sześciu dni. W wyniku upadku mężczyzna znalazł się w szpitalu, a następnego dnia zmarł. W jego mieszkaniu znaleziono przepisany przez lekarza środek przeciwbólowy. Prokuratura zrządziła badania toksykologiczne, które wykazały, iż stężenie środka w organiźmie mężczyzny było tak duże, że w konsekwencji doprowadziło do jego śmierci.

Policja prosi o pomoc

Śledczy poszukują aktualnie osób, u których mogła pracować podejrzana. Aktualnie nie ma poszlak, które wskazywałyby na kolejne ofiary śmiertelne. Policja z Duisburga prosi o zgłaszanie informacji pod następującym numerem telefonu: 0203 2800.

źródło: bild.de

Wszelkie treści publikowane na dojczland.info są chronione prawem autorskim. Kopiowanie tekstów że strony bez naszej zgody jest surowo wzbronione!
Admin
Profesjonalny marketing internetowy dla drobnych firm, jak i przedsiębiorstw. Sprawdź powyższego linka, zapoznaj się z naszą ofertą i daj się znaleźć w internecie :)

1 KOMENTARZ

  1. A czy jest to pewne, że opiekunka podała ten lek ? i na pewno aby miała zamiar kogoś zabić ?
    Czy rodzina tego staruszka nie miala w tym interesu ?
    Albo on sam się zatruł ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz!
Tutaj wpisz Twoją nazwę użytkownika