Konto w Niemczech bez meldunku

  AKTUALIZACJA: N26 aktualnie nie oferuje kont bankowych z polskim meldunkiem.

  N26 to bank internetowy, który umożliwia otwarcie darmowego konta w Niemczech z polskim meldunkiem. Aby otworzyć konto bankowe w N26 należy spełnić następujące warunki:

  • co najmniej 18 lat
  • żyć w kraju, który jest akceptowany przez N26 
  • posiadać kompatybilny smartfon (dla Iphone iOS 11 i wyższy lub dla androidów min. Android 6.0)
  • posiadać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
  • nie mieć jeszcze konta w N26
  • być w stanie wypełnić formularz o otwarcie konta w jednym z obsługiwanych przez bank języków (angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, angielski, hiszpański). Specjalnie dla Was przygotowaliśmy poniżej instrukcję krok po kroku, wyjaśniającą jak go wypełnić

  Jeśli mieszkacie w Niemczech, zachęcamy do zapoznania się z następującymi artykułami:

  Jak założyć konto w banku w Niemczech bez meldunku?

  N26 umożliwia otwarcie konta w Niemczech bez meldunku. To jedyny znany nam bank, który to umożliwia. Konto N26 można otworzyć przez internet tutaj:

  Otwarcie konta bankowego w N26

  Poniżej znajdziecie szczegółową instrukcję otwarcia konta w banku N26!

  Konto w Niemczech bez meldunku – instrukcja krok po kroku

  Jeśli w powyższej porównywarce wybraliście już N26 i znajdujecie się na stronie banku, to poniżej znajdziecie opis poszczególnych kroków, które należy wykonać aby otworzyć konto bez meldunku w banku N26:

  Krok 1
  Krok 2
  Krok 3
  Krok 4
  Krok 5
  Krok 6
  Krok 7
  Krok 8
  Krok 9
  Krok 10
  Krok 11
  Krok 1

  W pierwszej kolejności należy kilknąć na "Girokonto eröffnen": Przejdź do strony N26.

   

   

  Krok 2

  W pierwszej kolejności możecie wybrać język formularza o otwarcie konta bankowego w N26. Na potrzeby naszego przykładu wybraliśmy język niemiecki:

   

  Krok 3

  Po wybraniu języka przechodzimy do pierwszej strony formularza gdzie należy podać kolejno imię, nazwisko, adres email oraz datę urodzenia:

   

  Krok 4

  Dalej należy podać numer telefonu, aby móc połączyć konto z telefonem:

   

  Krok 5

  Następnie podajemy nasz adres. Na niego zostanie przesłana karta bankomatową:

   

  W następnym kroku mamy możliwość podejrzenia podanego adresu, który należy w tym miejscu potwierdzić:

   

  Krok 6

  Na kolejnej stronie formularza należy zaznaczyć obywatelstwo, które posiadamy, wpisać nasze miejsce urodzenia oraz zaznaczyć płeć:

   

  Krok 7

  Na następnych dwóch stronach zaznaczamy czy posiadamy amerykańskie obywatelstwo lub zieloną kartę oraz czy podlegamy tam opodatkowaniu (drugi z poniższych zrzutów z ekranu):

   

   

  Krok 8

  Następnie należy podać w jakim kraju podlegamy opodatkowaniu:

   

  Krok 9

  Teraz należy ustawić dowolne hasło:

   

  Oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych:

  Na samym dole znajduje się przycisk "N26 Konto eröffnen", który klikamy, aby potwierdzić chęć otwarcia konta.

  Krok 10

  Oprócz tego należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz kliknąć w przycisk "N26 Konto eröffnen", aby otworzyć konto w banku N26:

   

  Krok 11

  Na koniec otrzymamy informację z prośbą o potwierdzenie adresu email, który podaliśmy na początku formularza. W tym celu należy kliknąć w link, który otrzymamy na podany w formularzu adres email. Po kliknięciu w link zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie będzie można pobrać aplikację banku. Jest to konieczne, gdyż za jej pośrednictwem należy dokonać potwierdzenia tożsamości, o czym krótko poniżej.

  Jak zweryfikować swoją tożsamość?

  Jak wspomnieliśmy powyżej, aby otworzyć konto w banku N26 oprócz wypełnienia formularza, należy również potwierdzić swoją tożsamość. Odbywa się to poprzez aplikację, którą należy pobrać po otrzymaniu maila potwierdzającego, po tym jak wypełniony został formularz, który przedstawiliśmy powyżej. W celu potwierdzenia tożsamości należy przygotować dowód osobisty lub paszport.

  Ile kosztuje konto w N26?

  Konto bankowe w N26 jest kontem internetowym i w związku z tym jest darmowe. Oprócz tego N26 posiada w swojej ofercie płatne konta bankowe (patrz poniżej).

  Ile kosztuje wypłacenie pieniędzy w bakomacie dla posiadaczy konta w N26?

  Po otworzeniu konta w N26 i potwierdzeniu tożsamości, bank prześle pocztą kartę debetową Mastercard jako kartę standardową. Dzięki Polityce Sprawiedliwego Użytkowania posiadacze kont w banku N26 mają do dyspozycji co miesiąc 3, 5 lub 8 darmowych wypłat kartą Mastercard w bankomatach na terenie Niemiec, w zależności od tego, czy posiadają konto standardowe (bezpłatne), konto YOU (9,90 euro/miesiąc), konto biznesowe YOU (bezpłatne) lub konto Metal (16,90 euro/miesiąc). Jeśli zdecydujecie się na bezpłatne konto standardowe N26, otrzymacie 5 darmowych wypłat miesięcznie, jeśli na konto będą miały miejsce regularne wpływy, np. w postaci wynagrodzenia, emerytury, Bafög lub świadczeń socjalnych w wysokości co najmniej 1.000 € miesięcznie. W przeciwnym razie, przy standardowym koncie będziecie mieli 3 darmowe wypłaty miesięcznie. Niemniej jednak może się zdarzyć, że w bankomacie pobierana jest oddzielna opłata. Bank nie ma na to wpływu, ale możecie wtedy zrezygnować z wypłaty środków, jeśli opłata w bankomacie okaże się zbyt wysoka. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu w komentarzach!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest

  85 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Damian

  Nie można założyć tam konta. Wyskakuje jakiś błąd. O co chodzi?

  Jakub

  Z jakich bankomatów na terenie Niemiec można korzystać bezpłatnie? Oraz czy można z tego konta robić przelew na polskie konto i jaki jest koszt?

  kama

  witam, zna już Pan odp? podłącze się pod pytanie

  Bartek

  W całej Unii jest wymóg aby przelewy w EURO pomiędzy bankami w Unii kosztowały tyle ile w kraju. Ten wymóg jest też w Niemczech, to oznacza że wystarczy sprawdzić ile w danym banku kosztu najwyklejszy przelew międzybankowy. Popularnie nazywa się to SEPA i można przelewać tylko euro. W PL przelewy elixir są najczęście darmowe, czyli SEPA też

  kama

  jak chce wpłacić 10 euro na start to przekierowuje mnie na kartę gdzie mogę wpłacić minimum 20 euro i pozostaje 430 bo max może tam być 450. proszę o pomoc o co tu chodzi? co to za karta? czy nie można wpłacać tam pensji powyżej 1000 euro?

  Michał

  czy karte do bankomatu przysla normalnie na Polski adres?

  Bartek

  Tak ja dostałem po 2 tyg. Pin w aptece ustawiasz

  łukasz

  jak w aptece i którwj ustawiasz ten pin?

  łukasz

  ja załorzyłem konto w tym n26 przez strone www potem reszte przez aplikacje w telefonie weryfikacja dokumentów przeszła, został tylko pin i jeszcze jeden etap. ale bez tego pinu nie moge wejść dalej na konto i nie wiem jaki mam numer konta. w niemczech jestem teraz w pracy, a adres do wysyłki karty itp. podałem polski.

  Magda

  Nie da sie zalozyc to prawda
  Po tym pytaniu:
  I will also use my N26 account for business purposesWill this be a business account?
  Yes
  with N26 Cashback – save up to 0.5% on all purchases!
  No
  For personal use only

  Niezalenie od odpowiedzi wyskakuje to:

  Sorry, there was an unexpected error. Please try again or reload the page to continue.

  Sebastian

  W jakich bankach można wpłacać pieniądze samemu na te konto i jaki jest koszt

  Przemyslaw Bylica

  A co jeśli nie mam meldunku w Pl

  Przemek

  Nie mam ani meldunku w Pl ani w Niemczech ani innych krajach

  Jaroo

  Kto normalny zaklada Konto w niemczech majac legalne w polsce?

  Marta

  Podaj adres rodziców albo rodzeństwa albo kogoś zaprzyjażnionego, kto wyrazi zgode. Niemcy nie sprawdzają czy jest się naprawdę zameldowanym pod podanym adresem, tym bardziej że w Polsce nie ma obowiązku meldunkowego.

  Paweł

  Jak założyc konto bez meldunku w Polsce i Niemczech mieszkam w Niemczech

  Marek

  Czy można otworzyć inne konto bankowe jeżeli ma się Schufa

  Daniel

  N26 oferuje tzw Pfandkonto dla zadłużonych, ale na innych zasadach niż zwykłe Girokonto i do tego już wymagany jest meldunek w Niemczech

  Homes

  Co znaczy ja innych zasadach? Ma lepsze te zasady od innych banków?

  Andrzej

  czy konto mozna zasilać złotówkami wysłanymi z przelewu z Polski ?

  Daniel

  Można, ale będzie to bardzo nieopłacalne, gdyż złotówki zostaną automatycznie przewalutowane na euro. Oprócz zwykle niekorzystnego kursu wymiany często dochodzi dodatkowa opłata za sam fakt przewalutowania. Dokładne koszty znajdzie Pan w Tabeli opłat i prowizji swojego (wysyłającego) konta.

  Alina Jadwiga

  Dzien dobry!Czy zakładając konto w.N26 mogę podać niemiecki adres,pod jakim przebywam?Nie jestem zameldowania.

  Adam

  Czy komornik sądowy polski może zająć wynagrodzenie uzyskiwane w Niemieckiej firmie???

  Iza

  Nie nie moze.

  Marta

  Jeśli pieniądze wejdą na polski rachunek bankowy to oczywiście że może. Jego nie interesuje skąd masz pieniądze ? Jeśli tylko zobaczy że są środki na koncie to natychmiast je przejmie. Ale jesli to będzie r-k w niemieckim banku to mała szansa że znajdzzie.

  Edyta

  Może jeśli jest w sądzie złożona klauzula wykonalności w Eu.Wtedy Polski komornik zgłasza do Niemiec i wchodzą na pensje,lub konto.Sprawdzone!!!

  Maria

  Dzień dobry mam pytanie czy bede mogla korzystać z tej karty w Polsce i z polskiego bankomatu?

  Sa19

  Mam problem z weryfikacją ,jak go rozwiązać?

  Sa19

  Nie może zweryfikować mojego dowodu osobistego

  Paulina

  Czy podczas wideorozmowy moze byc tlumacz???

  ant

  Nie moze wlasnie :/

  Rafał

  A jednak jest z tym problem, ponieważ żona niedawno próbowała założyć konto w tym banku i podczas rozmowy wideo pani zapytała w jakim języku można prowadzić rozmowę, niestety moja żona nie zna zbyt dobrze j. Angielskiego ani j. Niemieckiego więc zapytała pani czy mogę ją uczestniczyć w rozmowie w charakterze tłumacza, niestety pani odmówiła stwierdzając że żona podczas weryfikacji musi być sama i nic już z tego nie będzie, po czym rozłączyła się.

  Piotr

  Mnie niestety odrzucili

  Ewa

  Chcialabym otworzyć konto w Niemczech bez niemieckiego meldunku

  Daniel

  Chciałem dziś otworzyć konto w N26 ,dostaje wiadomość że jestem na liście oczekujących. Mieszkam w Polsce. O co tu chodzi???

  Lesław

  To trzeba poczekać. Ja tak miałem.

  Stanislaw

  Nie. można. założyć. konta. na. Dowód. osobisty. paszportu. niemam w. czym. tu. jest. problem

  maciej

  wyglada na to, ze n26 zablokowal mozliwosc tworzenia kont dla polakow.

  Wasyl

  Piszecie o – idz do strony lub linka a tam nic nie ma

  Grzegorz

  Witam nie znam angielskiego i nie mogę przejść weryfikacji

  Michal

  Dlaczego? Jakie pytania były?

  Przemysław

  spróbowałem otworzyć konto w N26 24.02.2022, ale przy podaniu kraju rezydencji Polska, wpisują tylko na listę „waiting list”

  Sebastian

  dokładnie tak jest, próba założenia konta dziś, jak i siedem miesięcy wstecz, to samo, porażka

  Władimir

  wielu chętnych do utraty pieniedzy a co wiecie o tym banku oby nie puścili was w skarpetkach

  Damian

  Witam. Ogólnie to znam język niemiecki ale mam problem z weryfikacją Video bo nie jestem w stanie tych Pań zrozumieć… (obcokrajowy akcent ) Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię n26 ale weryfikację przeprowadza dla nich inna firma i z babka na Infolini (Niemką) Dogadałem się bezproblemowo ale na tym wideo czacie jakoś nie mogę Czy zna ktoś kolejne pytania które tam zadają żebym mógł przygotować się do tej rozmowy?

  paweł

  nie polecam gowniany bank wlamali mi sie nakonto bank nic nie zwrócil i zamkneli mi konto 4 tygonie pisałem ze nie moge zalogowac sie do konta zero kontaktu z bankiem ,omijajcie z daleka to oszusci

  Wiesia

  N26 – bardzo fajna apka na smartfon i bezproblemowy system przelewu pieniędzy , od trzech lat jestem zadowolona z waszego banku /:)

  Peter čisar

  Otvoriť si bank konto ihneď

  Kamil

  Nie polecam tego banku zrobili mi kontrole konta zamknęli i 1000 euro zabrali

  Aisha

  Jaka kontrole konta??

  Thomas

  Idziecie do banku i zakładacie konto. Jak pracujecie w Niemczech to Postbank albo Sparkasse bierze was z otwartymi rękami. BEZ MELDUNKU. Znam to z autopsji.

  Thomas

  Proszę administratora o usunięcie ze strony tego artykułu. Po aktualizacji nie ma z niego żadnego pożytku.

  Grzegorz pałys

  dlaczego w języku pl nie da rady założyć konta ja nie umiem tych języków

  Irena

  Dzień dobry

  Proszę powiedzieć jak mam nanieść właściwy adres zameldowania potrzebny do wypełnienia wniosku, skoro moim miejscem meldunku jest Polska ?

  Irena

  Czy konto N26 może służyć do otrzymywania wynagrodzenia w DE ?
  Pytam, ponieważ pracuję w DE, ale nie mam zameldowania w DE, dlatego nie mogę założyć konta w banku.
  Przyjezdzam do DE tylko do pracy.Wolne pomiędzy dniami pracy spędzam w Polsce.

  Teqnix

  Witaj
  Można od 3 lat tak dostaję i żadnych problemów jak dotąd

  Mariusz

  Czy po założeniu konta N26 mogę dokonać wpłaty na konto za pomocą wpłatomaty? Jeśli tak to w jakich i czy występują sporo w Niemczech ? Czy ewentualnie N26 ma także placówki i mogę dokonać wpłaty gotówkowe?

  Mariia

  Czy to prawda że do 25 września zablokowana strona dla klientów z polskim meldunkiem

  marta

  Tak to prawda.Niemiecki nadzór bankowy BaFin nałożył ograniczenia na N26, które mają wpływ na liczbę nowych klientów, jakie może przyjąć obecnie bank. Powodem jest brak wystarczającej reakcji banku N26 na problem oszustw i prania brudnych pieniędzy, jakie mają miejsce za pomocą kont prowadzonych w N26. W chwili obecnej bank N26 de facto zaprzestał przyjmowania wniosków z Polski.

  Marzena

  Cześć,mam spora sumkę wygrana na loterii,czy mogę otworzyć konto w niemczech na jednorazowy przelew?

  ant

  Przy weryfikacji minimum to angielski, nie pozwalaja na tlumacza

  Alicja

  Ciągle mi mówią, że mnie nie widzą podczas weryfikacji albo że coś, A sieć mam super. Można się zweryfikować jakoś inaczej?

  Krzysiek

  No przecież weryfikacja w tym banku odbywa sie podobno poprzez skan dowodu osobistego i selfie a nie wideorozmowa xd

  Marek

  W BW bank też można otworzyć konto bez meldunku. Przynajmniej tak było jakiś czas temu gdy zakładałem moje. Tyle że robiłem to osobiście, a ponieważ w tamtym czasie znałem tylko angielski towarzyszyła mi osoba mówiąca płynnie po niemiecku.

  Domestos

  za 6,90 miesięcznie to niech oni spadają

  Marcin

  Jak nie znasz język niemieckiego, angielskiego to nie przejdzie się weryfikacji i nic z tego!!!

  Krzysztof

  Jeden wielki bubel! Założyłem konto, złożyłem komplet dokumentów, resztę miałem dokończyć poprzez apke po czym następnego dnia dostaje wiad zwrotna na maila ze na podstawie złożonych dokumentów nie mogą mi otworzyć konta. Bez podania jakiej kolejek przyczyny, których dokumentów itd. Od tak stwierdzili ze mi nie założą.

  Hiszpan

  Ni da rady założyć konta,wyskakuję na końcu skontaktuj się z biurem obsługi

  Lukasz

  Bzdura , nie mam nigdzie zadluzen zadnych , ani w de ani w pl , nie jestem poszukowany itp , przeszedlem weryfikacje u nich I odpisali mi ze nie moga mi zaoferowac zadnego konta .

  Robert

  Jak założyć konto bez meldunku. Pracuję w Niemczech jako opiekun kontraktowy seniora czyli miesiąc jestem np. w Dortmund a następny w Bonn i mieszkania należą do seniora więc nie mam możliwości meldunku.

  Mariusz

  Chcem Zal rzyc konto

  Krzysztof

  Czy wszystkie dane muszą być pisane np Krzysiek to trzeba np po ongielsku pisać christofer

  Piotr

  N26 nie oferuje już kont dla Polaków od ponad roku . Zmieńcie to i przestańcie oszukiwać ludzi dla kliknięć.

  Ostatnio edytowane 9 miesięcy temu przez Piotr
  Zbigniew

  Instrukcja trochę po kiju. Artykuł prawi jak założyć konto nie posiadając meldunku w DE a w instrukcji zakładania konta jak byk widnieje, żeby podać adres pod którym mieszkamy w DE. Nie napisano czy kraj rezydencji wybieramy Polskę mając tylko meldunek w Polsce czy możemy podać Niemcy ale nie podawać adresu. Obecnie na stronie dla Polskich rezydentów jest problem z otworzeniem konta i wrzucają na listę oczekujących. Druga sprawa pierwsza karta darmowa w informacji o ofercie ale już w trakcie rejestracji jest pytanie czy zamawiamy kartę już jest informacja, że trzeba zapłacić.

  Domestos

  Ja posiadam takie konto od 2 lat (mieszkam w Niemczech). Właśnie niedawno próbowaliśmy otworzyć takie konto dla żony. Dostaliśmy odmowę bez żadnego uzasadnienia. Całe te wasze „kroki” to zwykła lipa i strata czasu.

  Piotr

  Czy mogę otworzyć konto mieszkając w Polsce.
  Czy wpływy będą w złotówkach ?

  85
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x