Więcej >>

  Schufa

  Konto w Niemczech bez meldunku

  N26 to bank internetowy, który umożliwia otwarcie darmowego konta w Niemczech z polskim meldunkiem. Aby otworzyć konto bankowe w N26 należy spełnić następujące warunki:

  • co najmniej 18 lat
  • żyć w kraju, który jest akceptowany przez N26 (w tym Polska!)
  • posiadać kompatybilny smartfon (dla Iphone iOS 11 i wyższy lub dla androidów min. Android 6.0)
  • posiadać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
  • nie mieć jeszcze konta w N26
  • być w stanie wypełnić formularz o otwarcie konta w jednym z obsługiwanych przez bank języków (angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, angielski, hiszpański). Specjalnie dla Was przygotowaliśmy poniżej instrukcję krok po kroku, wyjaśniającą jak go wypełnić

  Jak założyć konto w banku w Niemczech bez meldunku?

  N26 umożliwia otwarcie konta w Niemczech bez meldunku. W tym celu w poniższej porównywarce należy wybrać bank N26 i kliknąć w “zum Anbieter”, aby udać się na stonę banku, gdzie będzie można otworzyć konto. Pod porównywarką znajdziecie instrukcję krok po kroku, która dokładnie tłumaczy jak otworzyć konto w banku N26.

  Konto w Niemczech bez meldunku - wybierz "N26" z poniższej listy
  Konto w Niemczech bez meldunku - wybierz "N26" z poniższej listy

  Konto w Niemczech bez meldunku – instrukcja krok po kroku

  Jeśli w powyższej porównywarce wybraliście już N26 i znajdujecie się na stronie banku, to poniżej znajdziecie opis poszczególnych kroków, które należy wykonać aby otworzyć konto bez meldunku w banku N26:

  Krok 1
  Krok 2
  Krok 3
  Krok 4
  Krok 5
  Krok 6
  Krok 7
  Krok 8
  Krok 9
  Krok 10
  Krok 11
  Krok 1

  W pierwszej kolejności należy kilknąć na "Girokonto eröffnen":

   

  Krok 2

  W pierwszej kolejności możecie wybrać język formularza o otwarcie konta bankowego w N26. Na potrzeby naszego przykładu wybraliśmy język niemiecki:

   

  Krok 3

  Po wybraniu języka przechodzimy do pierwszej strony formularza gdzie należy podać kolejno imię, nazwisko, adres email oraz datę urodzenia:

   

  Krok 4

  Dalej należy podać numer telefonu, aby móc połączyć konto z telefonem:

   

  Krok 5

  Następnie podajemy nasz adres. Na niego zostanie przesłana karta bankomatową:

   

  W następnym kroku mamy możliwość podejrzenia podanego adresu, który należy w tym miejscu potwierdzić:

   

  Krok 6

  Na kolejnej stronie formularza należy zaznaczyć obywatelstwo, które posiadamy, wpisać nasze miejsce urodzenia oraz zaznaczyć płeć:

   

  Krok 7

  Na następnych dwóch stronach zaznaczamy czy posiadamy amerykańskie obywatelstwo lub zieloną kartę oraz czy podlegamy tam opodatkowaniu (drugi z poniższych zrzutów z ekranu):

   

   

  Krok 8

  Następnie należy podać w jakim kraju podlegamy opodatkowaniu:

   

  Krok 9

  Teraz należy ustawić dowolne hasło:

   

  Oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych:

  Na samym dole znajduje się przycisk "N26 Konto eröffnen", który klikamy, aby potwierdzić chęć otwarcia konta.

  Krok 10

  Oprócz tego należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz kliknąć w przycisk "N26 Konto eröffnen", aby otworzyć konto w banku N26:

   

  Krok 11

  Na koniec otrzymamy informację z prośbą o potwierdzenie adresu email, który podaliśmy na początku formularza. W tym celu należy kliknąć w link, który otrzymamy na podany w formularzu adres email. Po kliknięciu w link zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie będzie można pobrać aplikację banku. Jest to konieczne, gdyż za jej pośrednictwem należy dokonać potwierdzenia tożsamości, o czym krótko poniżej.

  Jak zweryfikować swoją tożsamość?

  Jak wspomnieliśmy powyżej, aby otworzyć konto w banku N26 oprócz wypełnienia formularza, należy również potwierdzić swoją tożsamość. Odbywa się to poprzez aplikację, którą należy pobrać po otrzymaniu maila potwierdzającego, po tym jak wypełniony został formularz, który przedstawiliśmy powyżej. W celu potwierdzenia tożsamości należy przygotować dowód osobisty lub paszport.

  Ile kosztuje konto w N26?

  Konto bankowe w N26 jest kontem internetowym i w związku z tym jest darmowe. Oprócz tego N26 posiada w swojej ofercie płatne konta bankowe (patrz poniżej).

  Ile kosztuje wypłacenie pieniędzy w bakomacie dla posiadaczy konta w N26?

  Po otworzeniu konta w N26 i potwierdzeniu tożsamości, bank prześle pocztą kartę debetową Mastercard jako kartę standardową. Dzięki Polityce Sprawiedliwego Użytkowania posiadacze kont w banku N26 mają do dyspozycji co miesiąc 3, 5 lub 8 darmowych wypłat kartą Mastercard w bankomatach na terenie Niemiec, w zależności od tego, czy posiadają konto standardowe (bezpłatne), konto YOU (9,90 euro/miesiąc), konto biznesowe YOU (bezpłatne) lub konto Metal (16,90 euro/miesiąc). Jeśli zdecydujecie się na bezpłatne konto standardowe N26, otrzymacie 5 darmowych wypłat miesięcznie, jeśli na konto będą miały miejsce regularne wpływy, np. w postaci wynagrodzenia, emerytury, Bafög lub świadczeń socjalnych w wysokości co najmniej 1.000 € miesięcznie. W przeciwnym razie, przy standardowym koncie będziecie mieli 3 darmowe wypłaty miesięcznie. Niemniej jednak może się zdarzyć, że w bankomacie pobierana jest oddzielna opłata. Bank nie ma na to wpływu, ale możecie wtedy zrezygnować z wypłaty środków, jeśli opłata w bankomacie okaże się zbyt wysoka. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu w komentarzach!

  Obserwuj
  Powiadom o
  guest
  2 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy najpopularniejszy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Damian

  Nie można założyć tam konta. Wyskakuje jakiś błąd. O co chodzi?

  2
  0
  Co o tym myślisz? Skomentuj!x
  ()
  x