Więcej

  Sztuczna trawa krajobrazowa najwyższej jakości do przestrzeni ogrodowych

  1. Sztuczna trawa krajobrazowa najwyższej jakości do przestrzeni ogrodowych
  Strona internetowa:
  Numer telefonu: +48691261297
  Adres:
  Milice, Polska
  Kategoria:
  Opis firmy:

  Marzysz o pięknej, niewymagającej stałej pielęgnacji trawie w ogrodzie? Chcesz zorganizować przestrzeń do gry w piłkę dla dzieci? Wybierz sztuczną murawę, która nie wymaga uciążliwej pielęgnacji i zachwyca wyglądem.

  Działamy dla klientów z całej Polski oraz klientów zagranicznych, specjalizujemy się w sprzedaży sztucznej trawy – podłoża krajobrazowego oraz sportowego. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo zewnętrzne i wewnętrzne modułowe zielone ściany, systemy montażowe, akcesoria potrzebne do montażu sztucznej trawy oraz wiele innych dekoracyjnych rozwiązań do nowoczesnych przestrzeni prywatnych i firmowych.

  Sztuczna trawa kojarzy się głównie z boiskami sportowymi, lecz może być wykorzystana i wkomponowana w dowolną przestrzeń.
  Ze względu na jej wielofunkcyjność znacznie częściej jest montowana w pomieszczeniach komercyjnych, hotelarskich i w terenie m.in. w ogrodach.

  W pełnej ofercie znajdą Państwo sporo modeli traw krajobrazowych oraz sportowych najwyższej jakości, nawet z 10 letnią gwarancją. Współpracujemy z producentami holenderskimi jak i belgijskimi.

  W ofercie posiadamy również specjalistyczne podkłady do zastosowania pod sztuczną trawę. Przy ich pomocy wyrównanie oraz stabilizacja terenu pod boisko sportowe lub przedszkolny plac zabaw zapewni długoletnią satysfakcję z użytkowania.

  Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki