08.08.2020

Przewozy osób busem z Polski do Niemiec z adresu na adres

E-mail: info@flotea.pl
Strona internetowa:
Kategoria:
Opis firmy:

Ile razy miałeś - miałaś problem ze znalezieniem busa z adresu na adres?

 

Osoby pracujące za granicą Polski w Niemczech czasami borykają się z problemem transportu - znalezieniem przewozu busem z adresu na adres. W końcu najlepiej, aby transport był bezpośredni i zabrał Cię z wybranego adresu i zawiózł do domy na przykład w Polsce. Jest wiele firm które oferują takie rozwiązanie, ale są rozproszone po internecie i każda z nich ma swoją stronę internetową którą musisz znaleźć i odszukać na niej numer na który możesz zadzwonić do przewoźnika. Ale na szczęście powstała nowa usługa dostępna na portalu bus-do-polski.pl, która zebrała wszystkich przewoźników w jednym miejscu! Pozwala w prosty sposób zamówić busa do Niemiec i z Niemiec Polski z adresu na adres.

Jak działa wyszukiwarka Bus-do-Polski  - Busy z adresu na adres?

Znalezienie Busa jest bardzo proste. Masz do wyboru stronę internetową bus-do-polski.pl lub aplikację mobilną Bus-do-Polski. Jeżeli chcesz znaleźć połączenie busem z adresu na adres do Polski lub z Polski do Niemiec.

Co musisz zrobić aby znaleźć Busa?

Wystarczy że wpiszesz miasto wyjazdu - miasto przyjazdu, datę wyjazdu i swój numer telefonu. Otrzymasz wyniki w których pokażemy Ci kilka lub nawet kilkadziesiąt firm które wożą pasażerów pomiędzy tymi miastami. I teraz masz 2 możliwości aby zamówić busa:

  1. Pierwsza - to wybierać numer telefonu do każdego z przewoźników oddzielnie i dzwonić do nich pytając czy mają wolne miejsca i czy zabiorą Cię.
  2. Druga - lepsza wpisujesz swój nuer telefonu i wysyłasz zapytanie do wszystkich przewoźników na raz - przewoźnik jeżeli ma wolne miejsce, odzwoni do Cibie i zaproponuje przewóz :)

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki