Firmy

Meble Tuszkowski – producent mebli tapicerowanych i drewnianych

  1. Meble Tuszkowski – producent mebli tapicerowanych i drewnianych
Strona internetowa:
Numer telefonu: +48785612416
Kategoria:
Opis firmy:

Produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych, drewnianych - również pod zamówienia indywidualne. W stałej ofercie posiadamy różne modele narożników, sof, krzeseł tapicerowanych i foteli oraz pasujące do nich stoły, komody i stoliki RTV wykonane z drewna.

Zależnie od rodzaju mebla możesz wybrać rodzaj tkaniny obiciowej i kolor. I to spośród nawet kilkudziesięciu modeli. Wśród nich są materiały odporne na zabrudzenia, które nie wchłaniają rozlanej cieczy.

Zamawiając krzesła bukowe, stoły w naturalnej okleinie lub inne drewniane meble, dostępne w naszej ofercie, możesz wybrać kolorystykę wybarwienia drewna oraz rodzaj obicia siedzenia i oparcia krzeseł. Zwróć uwagę na wykończenia, takie jak kołatki lub kryształki.

Wykonujemy meble w różnych stylach - m.in. klasycznym, minimalistycznym, nowoczesnym, vintage, loft, ludwikowskim. W ofercie Meble Tuszkowski znajdziesz m.in. stoły z masywnym nogami, niskie komody RTV, krzesła chesterfield, krzesła tapicerowane z ozdobnymi kołatkami czy pikowane sofy.

Oferujemy meble z własną, bezpieczną dostawą do domu Klienta w dowolnym miejscu w całej Polsce. W Meble Tuszkowski nigdy nie pobieramy zaliczek. Klient płaci dopiero przy odbiorze po dokładnym obejrzeniu mebla. Nic nie ryzykuje!

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki