Baza polskich firm w Niemczech

AxBus- Busy do Niemiec, Belgii i Holandii

  1. AxBus- Busy do Niemiec, Belgii i Holandii
Strona internetowa:
Numer telefonu: +48579009500
Adres:
Siedlce, Polska
Kategoria:
Opis firmy:

Firma AXBUS – jest firmą specjalizującą się w Przewozie osób i paczek od początku swojej działalności kładzie nacisk na to, by realizowane usługi transportowe utrzymane były na najwyższym poziomie. Gwarantujemy transport dokładnie pod wskazany adres.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i jakość usług posiadamy obsadę kierowców z wieloletnim doświadczeniem.
Nasza firma stawia na wygodę – przestronne wnętrze, wygodne fotele, które umilą każdą drogę i pozwolą zrelaksować się podczas podróży.
Zapewniamy miłą atmosferę, aby każdy przejazd kończył się uśmiechem na twarzy.
Każdą trasę ustalamy elastycznie
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, każdą trasę ustalamy elastycznie. Dopasowujemy się do wymagań naszych pasażerów, dotyczących dojazdu pod wskazany adres na terenie Niemiec, Holandii i Belgi oraz odbioru z określonego miejsca.

Kwestie organizacyjne oraz rezerwacje omawiamy osobiście, telefonicznie lub drogą mailową. Stałym klientom oferujemy 50% ceny na 6-przejazd.
Przewidujemy także atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych oraz dzieci do lat 13. Dokładamy wszelkich starań, by czuli się Państwo z nami komfortowo i bezpiecznie.

Specjalizujemy się w przewozie osób oraz paczek za naszą zachodnią granicę oraz z powrotem do ojczyzny.

Kursujemy codziennie na trasach Polska – Niemcy, Polska – Belgia, Polska – Holandia, oraz w drodze powrotnej Holandia – Polska, Belgia – Polska, Holandia – Polska.

Postaw na jakość i bezpieczeństwo. Podróżuj z nami!

Wyślij wiadomość do właściciela wizytówki